"701 interwencji strażaków w związku z burzami w poniedziałek 20 czerwca. Najwięcej w województwach: śląskim - 163, opolskim - 116, wielkopolskim - 69, mazowieckim - 64 i dolnośląskim - 63" - przekazał rzecznik Państwowej Straży Pożarnej. Dodał, że strażacy nie zanotowali osób rannych.
Ponad 700 razy interweniowali strażacy po poniedziałkowych burzach, jakie przeszły nad Polską - poinformował we wtorek PAP rzecznik komendanta głównego PSP bryg. Karol Kierzkowski.
W poniedziałek dla niemal całej Polski Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed burzami z gradem. W nocy alerty obowiązywały jeszcze w dziewięciu województwach we wschodniej części kraju.
Z prognoz IMGW wynika, że kolejne alerty przed burzami mogą obowiązywać od środy do piątku. (PAP)
autor: Marcin Chomiuk
mchom/ mhr/
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowe stawki czynszu w zasobie mieszkaniowym Pułtuska
A może urzędnicy TBS wzięliby się do pracy. W wielu budynkach TBS Pułtusk czynsze są zawyżone. Dlatego odpowiednie pisma skierujemy do RPO.
U2
20:53, 2025-07-11
Znamy najlepszą podstawówkę w powiecie!
Chyba to zestawienie jest źle zrobione szkoła w której mieli średnio po 50% z każdego przemiotu jest ostatnia.
analityk
10:46, 2025-07-11
Odprawa Grupy Operacyjnej Powiatowego ZZK
Jak się ćwiczy od 30+ lat to chyba już żaden kryzys nie zaskoczy? Prawda?
prawda?
09:09, 2025-07-11
28-latka w opałach! Policja przejmuje maszyny
Nie, nie, nie. To nie policjanci wspolnie ze skarbówką. To nie policja przejmuje automaty. To KAS prowadzi działania prawne, operacyjne i przejmuje automaty. Policja nie robi z nimi zupelnie nic. Policjanci tam za stojkowych asystentów robią conajwyżej. Dotyczy to dosłownie KAŻDEJ takiej interwencji KAS w Polsce, niezależnie co dziurawiec prasowy napisze czy co chatgpt wymyśli redaktorzynie. Ostatnie automaty Policja w Polsce w ramach własnej inicjatywy bez KAS zatrzymała w 2003 roku.
same błędy
09:01, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz