Zamknij

W budynku gospodarczym odnaleziono martwego mężczyznę

st.kpt. Konrad Chrzanowski st.kpt. Konrad Chrzanowski 18.32, 21.11.2022 . Aktualizacja: 18.34, 21.11.2022
Skomentuj [Canva] Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

W dniach 14.11.2022 r. – 20.11.2022 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 12 zdarzeniach.

14 listopada

Trzy zastępy: 1 z JRG Pułtusk (4 strażaków), 1 z OSP Gzy (3 strażaków) oraz1 z OSP Osiek (5 strażaków) ugasiły pożar ciągnika rolniczego w miejscowości Mierzeniec gm. Gzy.

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) pomógł otworzyć mieszkanie kobiecie, która zatrzasnęła się w środku.

15 listopada

Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 strażaków) zadysponowano do pożaru piwnicy w domu jednorodzinnym w Pułtusku przy ulicy ppłk. Alojzego Nowaka. Pożar został ugaszony przez mieszkańców przed przybyciem straży. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oddymieniu pomieszczenia oraz dokładnym sprawdzeniu kamerą termowizyjną i detektorem wielogazowym. W zdarzeniu nie odnotowano osób poszkodowanych.

16 listopada

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 strażaków) ugasił pożar sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego w Pułtusku przy ulicy Wojska Polskiego.

17 listopada

Dwa zastępy: 1 z JRG Pułtusk (3 ratowników) oraz 1 z OSP Świercze (5 ratowników) zadysponowano do osoby potrąconej przez pociąg w miejscowości Świercze. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy pasażerom w przesiadce do drugiego pociągu oraz oświetlaniu terenu akcji. Potrącona osoba poniosła śmierć na miejscu.

Jeden zastęp z OSP Drwały (5 ratowników) usunął gniazdo os z okolic przychodni w miejscowości Zatory.

18 listopada

Dwa zastępy: 1 z JRG Pułtusk (4 strażaków) oraz jeden z OSP Winnica (5 strażaków) ugasiły pożar skrzynki elektrycznej w budynku po byłym sklepie w miejscowości Winnica.

Trzy zastępy: 2 z JRG (8 ratowników) oraz 1 z OSP Głodowo (6 ratowników) zadysponowano do osób, które zatruły się tlenkiem węgla w Pułtusku przy ulicy Traugutta. Po przybyciu na miejsce i dokładnym sprawdzeniu mieszkań alarm okazał się fałszywy.

19 listopada

Dwa zastępy: 1 z JRG Pułtusk (4 ratowników) oraz 1 z OSP Obryte (6 ratowników) pomogły Zespołowi Ratownictwa medycznego w udzieleniu pomocy mężczyźnie, który spadł z drzewa w miejscowości Gródek Rządowy gm. Obryte.

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) zadysponowano do zadymienia na jednej z posesji w miejscowości Golądkowo gm. Winnica. Po przybyciu na miejsce alarm okazał się fałszywy

20 listopada

Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) pomogły Policji w otwarciu pomieszczenia do budynku gospodarczego w miejscowości Pułtusk przy ulicy Ogrodowej. W środku znajdował się mężczyzna bez funkcji życiowych.

Dwa zastępy: 1 z JRG Pułtusk (4 ratowników) oraz 1 z OSP Gzy (4 ratowników) usunęły skutki kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych w miejscowości stare Grochy gm. Gzy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%