Kilka minut po godzinie 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 618 pomiędzy miejscowościami Gładczyn a Topolnica doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i wpadł do głębokiego przydrożnego rowu.
Pierwsze informacje sugerują, że kierujący mógł zasłabnąć za kierownicą, jednak dokładne przyczyny ustali dopiero dochodzenie.
Na miejsce natychmiast skierowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Pułtusk oraz zastęp OSP KSRG Pniewo. Ratownicy zabezpieczyli pojazd, udzielili pierwszej pomocy i przekazali poszkodowanego Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Medycy ocenili stan zdrowia kierowcy i udzielili mu niezbędnej pomocy na miejscu.
Na czas prowadzenia działań ratunkowych droga wojewódzka nr 618 została całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy przez Gładczyn i Bartodzieje. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut, jednak dzięki sprawnej akcji służb, ruch został szybko przywrócony.
[ALERT]1753877779212[/ALERT]
2025-11-24
To był najgorszy dzień tej zimy na drogach powiatu pułtuskiego!
2025-11-18
To miejsce było zgłaszane od miesięcy. Policja potwierdziła zagrożenie!
2025-11-15
Groźny wypadek na remontowanej drodze Psary–Pułtusk! Motocyklista ranny
2025-10-29
Akcja służb ratunkowych na trasie Pułtusk–Nasielsk!
2025-10-27
Niebezpieczne skrzyżowanie znów dało o sobie znać
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Złe warunki dały o sobie znać
Jak to koles pijany jechal z straszna predkoscia dobrze ze nikogo nie zabil....
Adam
20:52, 2026-02-12
Pułtusk patrzy na Narew
Dlaczego jest tyle nienawiści i hejtu. Zamiast trzymać się i wspierać to znajdzie się jeden z drugim co zawsze musi skomentować negatywnie. Ostatnio oberwało się trzcincowi i drwalom ze weszli do systemu, teraz grabowiec jest na językach ze został wezwany do pomocy łabędziom. Ludzie co z wami jest ?
Zdziwiony
16:31, 2026-02-12
Autostrada przez Pokrzywnicę i Zatory?
Moim zdaniem łatwiej podzielić pole czy las niż wyburzyć pół miasta czy wsi pozbawiając ludzi dorobku życia. Druga sprawa, że okolice Warszawy zabudowują się na tyle dynamicznie, że budowa obwodnicy w pobliżu Serocka mija się z celem. Dlaczego? Bo jak dodamy do tego węzły zjazdowe i wyjazdowe, skrzyżowania z drogami lokalnymi to zaraz pojawią się światła, radary, pomiary odcinkowe i zamiast obwodnicy będzie droga osiedlowa.
Pawlo
15:00, 2026-02-12
Około 30 osób rannych w wypadku
to w końcu ile osób było 32, 31 , czy 34 ?
licznik
14:37, 2026-02-12