Zamknij

Zaskakujące zatrzymanie w Kacicach

10:03, 20.10.2020 | ITD
Skomentuj Fot.ITD
REKLAMA

0,88 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierujący samochodem osobowym, który przekroczył podwójną linię ciągłą i nie zatrzymał się do kontroli funkcjonariuszom z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

W piątek (16 października) ok. godz. 10:28 na krajowej 61-ce w miejscowości Kacice (powiat pułtuski) kierujący samochodem osobowym wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej m.in. patrol z Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Funkcjonariusze z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego natychmiast zareagowali i wydali kierowcy polecenie zatrzymania się do kontroli. Kierujący nie reagował na sygnały świetlno-dźwiękowe. Zatrzymał się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej na terenie prywatnej posesji.

Kierującego przebadano alkomatem. Urządzenie wykazało 0,42 (0,88 promila) alkoholu w powietrzu wydychanym przez mężczyznę. Inspektorzy wezwali na miejsce Policję. Nietrzeźwy kierujący został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

(ITD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz