Zamknij

Szukali zaginionego chłopca. Odnalazł się rano

16:37, 11.10.2021 | J.K
Skomentuj Zdjęcie autorstwa Elle Hughes z Pexels
REKLAMA

W dniach 04.10.2021 r. - 10.10.2021 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 19 zdarzeniach.

4 października

Jeden zastęp z OSP Obryte (6 ratowników) zadysponowano do pomocy policji w poszukiwaniu zaginionego chłopca w miejscowości Obryte. Na miejsce przybył również Komendant Powiatowy PSP, który przejął dowodzenie akcją. Chłopiec odnalazł się następnego dnia rano.

5 października

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) oraz jeden zastęp z OSP Świercze (2 strażaków) ugasiły pożar beli siana w miejscowości Chmielewo gm. Świercze.

Jeden zastęp z OSP Świeszewko (4 ratowników) usunął powalone drzewo z drogi gminnej w miejscowości Świeszewko gm. Świercze.

Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) usunął skutki kolizji dwóch samochodów osobowych w Pułtusku na ul. 17 Sierpnia. W zdarzeniu obrażenia odniosła jedna osoba. Działania zastępu polegały na udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej, odłączeniu klem akumulatorów, neutralizacji wycieków oraz kierowaniu ruchem.

Jeden zastęp z OSP Pniewo (6 strażaków) ugasił pożar nieużytków rolnych w miejscowości Lutobrok gm. Zatory.

6 października

Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) zadysponowano do pomocy policji w otwarciu mieszkania w Pułtusku przy ul. Kombatantów. W środku znajdowała się starsza osoba, która nie była w stanie samodzielnie otworzyć drzwi.

7 października

Jeden zastęp z OSP Szyszki (4 ratowników) usunął powalone drzewo z drogi powiatowej w miejscowości Szyszki gm. Gzy.

8 października

Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) oraz jeden zastęp z OSP Winnica (6 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego samochodu osobowego z ciężarowym w miejscowości Stare Bulkowo gm. Winnica. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, której pomocy udzielił będący na miejscu Zespół RM. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów oraz kierowaniu ruchem.

Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego dwóch samochodów osobowych w miejscowości Płocochowo gm. Pułtusk. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, odłączeniu klem akumulatorów oraz kierowaniu ruchem.

9 października

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar ciągnika rolniczego w miejscowości Boby gm. Pułtusk. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) oraz jeden zastęp z OSP Obryte (5 strażaków) ugasiły pożar sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Obryte.

10 października 2021

Jeden zastęp z OSP Winnica (4 strażaków) ugasił pożar śmieci na posesji w miejscowości Glinice- Domaniewo gm. Winnica.

Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) zadysponowano do pomocy policji w dotarciu do obiektu magazynowego w Pułtusku przy ul. Wojska Polskiego.

Ponadto w analizowanym okresie jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego 6-krotnie usuwały gniazda owadów błonkoskrzydłych.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%