Zamknij

Nieznana substancja odkryta w gminie Świercze

14:16, 22.11.2021 | .
Skomentuj Zdjęcie autorstwa Markus Spiske z Pexels
REKLAMA

W dniach 14.11.2021 r. – 21.11.2021 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 7 zdarzeniach.

14 listopada

  • Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar pojemnika Caritas w Pułtusku na ulicy Widok.

15 listopada

  • Dwa zastępy z JRG (9 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego jednego samochodu osobowego w miejscowości Płocochowo gm. Pułtusk. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej osobie poszkodowanej.

17 listopada

  • Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) oraz jeden zastęp z OSP Pokrzywnica (4 ratowników) zadysponowano do próby samobójczej w miejscowości Pogorzelec gm. Pokrzywnica. Ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy mężczyźnie a następnie przekazali go przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego.

18 listopada

  • Jeden zastęp z OSP Świeszewko (3 ratowników) usunął powalone drzewo na drodze gminnej w miejscowości Świeszewko gm. Świercze.

19 listopada

  • Jeden zastęp z JRG (5 ratowników) usunął skutki wypadnięcia z drogi samochodu ciężarowego w miejscowości Przewodowo- Parcele gm. Gzy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

20 listopada

  • Jeden zastęp z OSP Świercze (6 ratowników) zadysponowano do pomocy policji w otwarciu posesji w miejscowości Gąsiorówek gm. Świercze.

21 listopada 2021

  • Dwa zastępy z JRG Pułtusk (5 ratowników) oraz trzy zastępy z JRG Ciechanów (12 ratowników) na prośbę policji zadysponowano do nieznanej substancji chemicznej, jaka znajdowała się na terenie jednej z posesji w miejscowości Gąsiorówek gm. Świercze. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ustaleniu strefy zagrożenia a następnie rozpoznaniu i przepompowaniu substancji do policyjnych pojemników.
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%