Zamknij

36 wezwań z całego powiatu pułtuskiego

13:37, 24.01.2022 | .
Skomentuj Jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 36 zdarzeniach
REKLAMA

W dniach 17.01.2022 r. - 23.01.2022 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 36 zdarzeniach.

17 stycznia

 • Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) zadysponowano do dymiącego pieca w budynku jednorodzinnym w miejscowości Kacice. Powodem był brak energii elektrycznej, w wyniku czego brak cyrkulacji w układzie spowodował zagotowanie się wody i uszkodzenie układu centralnego ogrzewania.
 • Jeden zastęp z OSP Pokrzywnica (5 ratowników) w wyniku awarii sieci elektrycznej w miejscowości Koziegłowy gm. Pokrzywnica zasilił agregatem prądotwórczym koncentrator tlenu, który był niezbędny chorej starszej osobie.
 • Trzy zastępy z JRG (8 strażaków) oraz zastępy z OSP Drwały (6 strażaków), OSP Zatory (6 strażaków) i zastęp z OSP Pniewo (6 strażaków) zadysponowano do pożaru drewnianego domu jednorodzinnego w miejscowości Lutobrok Folwark g. Zatory. Właściciel ugasił pożar przed przybyciem zastępów ratowniczych.
 • Dwa zastępy z JRG (4 strażaków) oraz zastęp z OSP Trzepowo (6 strażaków) i zastęp z OSP Pobyłkowo Duże (6 strażaków) ugasiły pożar sadzy w przewodzie kominowym w budynku jednorodzinnym w miejscowości Budy Pobyłkowskie gm. Pokrzywnica.

18 stycznia

 • Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) zadysponowano do podejrzenia zatrucia tlenkiem węgla w Pułtusku na ul. Ignacego Skorupki. Po rozpoznaniu urządzeniami pomiarowymi nie stwierdzono zagrożenia oraz obecności tlenku węgla w budynku. Przybyły na miejsce ZRM przebadał mieszkańców budynku.

19 stycznia

 • Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) i jeden zastęp z OSP Gzy (5 strażaków) ugasiły pożar transformatora w miejscowości Porzowo gm. Gzy.
 • Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) i jeden zastęp z OSP Pobyłkowo Duże (6 strażaków) ugasiły pożar śmieci na nieużytkach rolnych w miejscowości Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica.

20 stycznia

 • Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) uwolnił 1,5 roczne dziecko, które zostało zatrzaśnięte w samochodzie osobowym w Pułtusku na ul. Pana Tadeusza.

21 stycznia

 • Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) oraz zastęp z OSP Grabówiec (7 strażaków) ugasiły pożar sadzy w przewodzie kominowym w budynku jednorodzinnym w miejscowości Grabówiec gm. Pułtusk.

21 stycznia

 • Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) oraz zastęp z OSP Winnica (6 ratowników) usunęły skutki wypadku samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 571 w miejscowości Golądkowo. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.
 • Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) oraz jeden zastęp z OSP Pokrzywnica (4 strażaków) ugasiły pożar sadzy w przewodzie kominowym w budynku wielorodzinnym w Pułtusku na ul. Piotra Skargi.

Ponadto w analizowanym okresie jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego 11 razy wyjeżdżały do powalonych drzew oraz 14 razy do zerwanych i uszkodzonych dachów.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RatownikRatownik

0 0

Jedna karetka (2 ratowników medycznych) w jednej ciągu doby potrafi tyle wyjazdów zrobić. Niea co się chwalić mówiąc o krzywdzie i ludzkim nieszczęściu. 19:11, 25.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%