Zamknij

Jak urządzić niepowtarzalny wieczór panieński?

10.21, 04.01.2023 Materiał zewnętrzny Aktualizacja: 10.21, 04.01.2023
Skomentuj

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja, która powinna zapaść w pamięć zarówno przyszłej Pannie Młodej, jak i bliskim jej kobietom. Konieczne jest więc zadbanie o odpowiednią oprawę. W tym celu należy wybrać styl imprezy i dostosować do niego właściwe dekoracje. Zapewni to niezapomnianą, wartą zapamiętania zabawę.

W jakim stylu urządzić wieczór panieński?

Każdy wieczór panieński powinien być urządzony w stylu dostosowanym do indywidualnych preferencji przyszłej Panny Młodej. Na początku warto wybrać motyw przewodni i kolorystykę. Umożliwi to idealne dopasowanie do siebie wszystkich elementów wystroju i stworzenie spójnej aranżacji. Jeśli przyszła Panna Młoda lubi luksus i blichtr, warto zdecydować się na urządzenie imprezy w stylu glamour. Jasny wystrój w połączeniu z akcentami pod postacią kryształków w kolorze srebrnym oraz złotym stworzą wyjątkowy, bogaty klimat. Miłośniczkom elegancji i prostoty przypadnie do gustu impreza w stylu klasycznym z idealnie dobranymi do siebie elementami wystroju. Będą tu pasowały odcienie bieli, beżu, czerwieni czy ciemnej zieleni. Wrażenie zrobią świece w szklanych kielichach oraz perły. Romantyczki ceniące sobie przebywanie w niewielkim gronie i slow life będą zachwycone imprezą w stylu boho i rustykalnym. Takie przyjęcia czerpią inspirację z wszechobecnego piękna. Przeważają tu motywy kwiatowe i koronki. Tego typu wieczór panieński warto zorganizować w ogrodzie, wiejskim domku lub na polanie.

Jakie dekoracje wybrać na wieczór panieński?

Dekoracje na wieczór panieński należy wybrać po ustaleniu motywu przewodniego. Podstawę stanowią dekoracje stołu, wokół którego będzie koncentrowała się impreza. Estetyczna kompozycja będzie zachęcała uczestniczki przyjęcia do zajęcia miejsc. Warto postawić na papierowe naczynia z napisami nawiązującymi do okazji, z której organizowana jest impreza. Dobrze jest zainwestować w designerskie sztućce i eleganckie kieliszki do wina czy szampana. Przy talerzach można ustawić dopasowane serwetki nawiązujące do wybranego motywu. Na środku stołu sprawdzi się błyszczące konfetti oraz wazon ze świeżymi kwiatami. Zamiast typowych girland ściany można ozdobić wiszącymi wieńcami z ozdobnymi roślinami. Delikatnie błyszczące dekoracje przykują spojrzenia uczestniczek imprezy i wprawią je w doskonały nastrój. Oczywiście nie wolno zapomnieć również o balonach. Warto poszukać takich, które posiadają napisy nawiązujące do wieczoru panieńskiego. Świetnie sprawdzą się w tym przypadku balony napełniane helem. Wieczór panieński nie może obyć się bez pamiątkowych fotografii. Właśnie dlatego dobrze jest zdecydować się na ściankę do robienia zdjęć. Będzie ona stanowiła oryginalne tło do fotografii dla Panny Młodej oraz jej przyjaciółek. Najlepiej jest wybrać taką, która nawiązuje do motywu przewodniego przyjęcia. Jako dekoracje sprawdzą się żywe kwiaty, takie jak róże, peonie czy eustomy. Więcej inspiracji można znaleźć tutaj – https://inspiracjeferrero.pl/wyjatkowe-okazje/elegancki_wieczor_panienski.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

morela morela

1 0

Mnie przyjaciółki z druhną zrobiły niespodziankę i zabrały na latanie do leszczyńskiego aerotunelu. Nic mi nie powiedziały co będziemy robić i gdzie jedziemy. Ale powiem że bardzo fajnie to wymyślił i bardzo mi się podobało 13:16, 04.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%