W ciągu ostatnich trzech dekad metoda ACCESS BARS® przyczyniła się do rewolucji samopoczucia wielu ludzi na całym świecie. W dalszym ciągu jednak liczne grono nie zdaje sobie sprawy, czym jest ta tajemnicza technika oraz jakie korzyści kryją się za jej subtelnością.
ACCESS BARS® - czym jest?
Zabieg Access Bars® ma niezwykły wpływ nie tylko na nasze ciało, ale także na nasz intelekt. Polega na bardzo delikatnym manipulowaniu punktami umiejscowionymi na głowie, które gromadzą nasz stres, przekonania, emocje i ograniczenia. Dzięki niemu możemy pozbyć się utrzymujących się w nas sądów, co przynosi radość i lekkość w życiu. Ponadto, otwiera on dostęp do naszej świadomości!
Sesja ACCESS BARS® - jak przebiega?
Sesja z zakresu Access Bars zwykle trwa około godziny, choć czasami może się nieco przeciągnąć. W trakcie, osoba, która przez nią przechodzi leży wygodnie pod kocem, podczas gdy terapeuta zajmuje miejsce obok i delikatnie stymuluje 32 punkty na jej głowie.
To właśnie dzięki tym subtelnym dotknięciom zachodzi intensywny proces rozpraszania energii elektromagnetycznej, chociaż nie towarzyszy temu żadne spektakularne przeżycie. Czasami jednak można odczuć intensywne wrażenia w ciele, przemykające myśli, a nawet odświeżające się wspomnienia. Te zjawiska pojawiają się i ulatują równie szybko, jak przyszły.
W rezultacie wspomniane rozpraszanie napięć pomaga wyzwolić się od ograniczających przekonań, utartych wzorców zachowań oraz automatycznych reakcji, które utrzymują nas w wirze życia.
Po zakończonej sesji, po prostu wstajesz z uczuciem, że to, co wcześniej Cię obciążało, już nie ma takiego wpływu na twoje samopoczucie. Niemal natychmiast odczujesz ciszę i rozluźnienie.
Dzięki odbytym sesjom Access Bars organizm reaguje inaczej - spokojniej i mniej impulsywnie. Dodatkowo, ogólne samopoczucie znacznie się poprawia, sen staje się głębszy, a odpoczynek bardziej efektywny.
Zastanawiasz się jak dokładnie wygląda taka sesja? Obejrzyj krótkie wideo:
Działanie ACCESS BARS® potwierdzone naukowo
Badania kliniczne przeprowadzone na grupie uczestników, w której większość z nich zgłaszała objawy niepokoju, depresji, lęku i znaczącego stresu, wykazały, że po zaledwie jednej godzinnej sesji techniką Access Bars® poziom stresu u tych osób spadł o imponujące 70%!
W ostatnich latach sesje Access Bars® stały się rozwiązaniem dla wielu naszych problemów zdrowotnych związanych z życiowym tempem, nadmiarem zadań i pościgiem za sukcesem.
Długotrwały stres często prowadzi do pogorszenia naszego samopoczucia. Dlatego w tym miejscu właśnie z pomocą przychodzi technika Access Bars - dostępna dla każdego, niezależnie od kwalifikacji. Jest prosta do opanowania i szybko okazuje się, że możliwość jej praktykowania w komfortowym otoczeniu domowym przynosi znakomite efekty i jest wyjątkowo skutecznym narzędziem samorozwoju.
Szkolenia z ACCESS BARS w Sopocie
Co miesiąc Sopockie Centrum Edukacyjne otwiera swoje drzwi dla zainteresowanych kursami Access Bars®. Warto podkreślić, że sesje te są niezwykle efektywne nie tylko dla dorosłych uczestników, ale również w przypadku najmłodszych - wiek nie ma tutaj znaczenia.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń z zakresu Access Bars - zapraszamy na stronę https://natural-flow.pl, gdzie uzyskasz szereg informacji o tego typu wydarzeniach prowadzonych przez Maję Lesińską.
Maja Lesińska - Certyfikowany Facylitator Access Consciousness® CF,CFMW, Facylitator Access Bars®, Access Facelift® oraz Access Body Process®, terapeutka czaszkowo-krzyżowa, promotorka healthy-aging, współtwórczyni Morza Aniołów
Tel: 881-600-151
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gajda-Med Pułtusk: z długów do profesora
Rozumiem, że zwiększająca się ilość porodów w tym szpitalu, to osobista zasługa Profesora. Popatrzę na dzieci w nowym przedszkolu na Popławach, czy są do siebie podobne. Kiedyś czytałem o rekordziście, który był ojcem ponad 550 dzieci, ale okazało się, że większość to były sztuczne zapłodnienia - czyli fake.
Tak nawiasem...
11:10, 2025-08-02
Pieniędzy na pensje dla nauczycieli nie wystarczy
Hej, brygada! Uśmiechajcie się 🤮
Złoty Rydwan
08:52, 2025-08-02
Gajda-Med Pułtusk: z długów do profesora
A coś o aresztowaniach i sprawach sądowych, a z tym lokalnym autorytetem bym nie przesadzał bo jeszcze kogoś przywiozą do szpitala z atakiem śmiechu
Mieszkaniec Pułtuska
07:56, 2025-08-02
Gajda-Med Pułtusk: z długów do profesora
Złodzieje na skupach zboża
Rolnik
06:56, 2025-08-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz