Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
16:49, 11.08.2022
Obroża dla psa to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Dlaczego obroże dla psów są niezbędnym akcesorium? Jak wybrać najlepszą? I gdzie kupić dizajnerskie akcesoria dla psa? Odpowiedzi na te pytania udzielamy poniżej.
11:53, 11.08.2022
Eleganckie, ale za to wygodne. Klasyczne, a jednocześnie niezwykle stylowe. Mokasyny, bo o nich mowa, to buty, które od wielu sezonów święcą triumfy w świecie mody. A to wszystko z tego względu, że są uniwersalne i po prostu piękne. Jak je nosić? Przedstawiamy 5 stylizacji na wiosnę i lato z damskimi mokasynami.
16:31, 09.08.2022
Co dla Ciebie stanowi inspirację łazienki, jeśli chodzi o blat? Zastanawiałeś się już nad tym, które rozwiązanie będzie w Twoim przypadku najbardziej odpowiednie i spełniające wszelkie oczekiwania?
14:43, 09.08.2022
Organizacja imprez to z reguły bardzo stresujący czas dla firmy. Planowanie, ustalanie budżetów i szukanie odpowiedniego miejsca to niełatwe zadania, szczególnie dla kogoś, kto nie ma w tym doświadczenia.
REKLAMA
15:42, 05.08.2022
Mięso wysokiej jakości ma ogromne znaczenie- wpływa nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale również na niebagatelny smak dań. Dość często wybierana jest wołowina- jej przyrządzanie jest problematyczne, jednak walory smakowe i odżywcze w pełni to rekompensują.
00:00, 05.08.2022
Szampon w kostce to coraz bardziej popularna forma kosmetyku do włosów. Jest nie tylko kompaktowy, ale również dokładnie i profesjonalnie spełnia swoją funkcję, którą jest oczyszczanie skóry głowy. Jest on doskonałą alternatywą dla kosmetyków płynnych i doskonale sprawdza się szczególnie podczas podróży. Jakie zalety ma szampon w kostce? Dlaczego warto go stosować? Na wszystkie te pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi.
14:45, 04.08.2022
Pomnik nagrobny to godne świadectwo po bliskiej nam zmarłej osobie. Zależy nam zawsze na tym, aby w sposób elegancki uświetnić jej odejście, a po zakończeniu ceremonii pogrzebowych przychodzi często czas na wybór nagrobka. Nie jest to łatwe, bo w trudnym dla nas momencie musimy podejmować decyzje dotyczące projektu nagrobka, jak i wyboru kamienia. Skupimy się w naszym artykule na tym drugim zadaniu, by pomóc Państwu w podjęciu tej trudnej decyzji.
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
10:54, 29.07.2022
Market budowlany BAT powstał 30 lat temu stanowiąc niedużą, kaszubską firmę braci Bigus. Dzisiaj firma funkcjonuje jako sklep internetowy oraz rozbudowana sieć składów budowlanych. Dostępność materiałów budowlanych w autorskim sklepie online oraz w 14-stu oddziałach na Kaszubach zapewnia kompleksową obsługę klientów z całej Polski.
REKLAMA
15:17, 28.07.2022
Rutyna jest niezbędna do nauki i wyrobienia dobrych nawyków. Wybierając zajęcia dla dziecka, wybieraj takie, które odpowiadają jego poziomowi energii i zdolności koncentracji. Zachęcaj dziecko do wyboru i uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych. Podobnie, można również stworzyć elastyczny harmonogram, który pasuje do jego rozpiętości uwagi i poziomu energii. Im bardziej dziecko lubi zajęcia, tym bardziej prawdopodobne jest, że będzie w stanie utrzymać dobrą rutynę.
13:27, 28.07.2022
Bezpieczeństwo w pracy niewątpliwie ma duże znaczenie. Jednocześnie ważna jest efektywność. Dlatego też trzeba szukać takich rozwiązań, które łączą w sobie te dwie cechy. I tutaj doskonale sprawdzą się siłowniki pneumatyczne. Warto na ich temat dowiedzieć się więcej i poznać zalety ich stosowania.
10:43, 28.07.2022
O nadciśnieniu mówi się obecnie coraz częściej w kontekście chorób cywilizacyjnych, bo coraz więcej ludzi mierzy się z nią. Czym jest nadciśnienie? Czy wymaga leczenia? I w jaki sposób pacjent może poprawić swój stan?
22:17, 27.07.2022
Gry karciane, puzzle i inne są doskonałe opcje dla rozrywki młodych umysłów. Te wymagające gry zapewnią im zajęcie na wiele godzin w domu. Czy kupić puzzle w sklepie lub stworzyć je samemu? Dzieci będą cieszyć się ćwicząc ich poznawcze i twórcze umysły. Puzzle mogą być zabawą i grą dla dzieci w domu, a także świetnym rzemiosłem do wspólnego wykonania. Czytaj dalej, aby poznać więcej pomysłów!
16:10, 27.07.2022
Wiosna i lato to najlepsza pora na zatrudnianie pracowników sezonowych. Wiele osób wyjeżdża na wakacje, więc przydaje się uzupełnienie braków w kadrach, zwłaszcza w turystyce, gastronomii czy ogrodnictwie. Nic dziwnego więc, że wielu pracodawców decyduje się na leasing pracowników z Ukrainy. Jak jednak powinno to wygląd? I co mówi na ten temat prawo?
REKLAMA