Zamknij
REKLAMA
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
14:35, 23.11.2022
Rynek części samochodowych jest bardzo rozbudowany. Właściciele pojazdów, które utraciły już gwarancję, w przypadku konieczności napraw lub serwisowania auta muszą pokryć koszty usługi łącznie z zakupem części. Do dyspozycji kierowców i mechaników pozostają oryginalne części samochodowe, a także z reguły tańsze zamienniki. Który wariant lepiej wybrać do swojego samochodu? W jaki sposób części oryginalne różnią się od zamienników?
09:50, 17.11.2022
Każdy adept jazdy na motocyklu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór właściwej odzieży ochronnej. W trakcie jazdy na motocyklu czyha na nas cała masa zagrożeń, które mogą doprowadzić do ciężkiego uszkodzenia ciała. Wielu motocyklistów inwestuje w profesjonalną odzież przeciwdeszczową firmy Revit, ponieważ wyróżnia się ona wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. W poniższym artykule doradzamy, co należy koniecznie brać pod uwagę wybierając sprzęt wodoodporny na motocykl.
08:25, 17.11.2022
Pogrzeb zarówno bliskiej osoby, jak i przyjaciela czy nawet kolegi z pracy bądź kogoś z sąsiedztwa, zawsze wiąże się ze smutkiem, żałobą i przygnębieniem. Aby oddać hołd zmarłej osobie na pogrzeb zwykle przychodzimy z kwiatami. Jednak zanim je wybierzemy, zadajemy sobie wiele pytań.
19:10, 16.11.2022
Nieruchomości i ruchomości (na przykład samochód) mogą być zajęte na nieodpłatne i legalne posiadanie przez prawnie określony czas. W najmniejszym stopniu zasiedzenie jest nieodpłatnym i prawnym procesem nabycia własności rzeczy (nieruchomości i ruchomości) po jej samoistnym posiadaniu przez prawnie przewidziany okres czasu. Co w takim razie można zasiedzieć?
12:00, 16.11.2022
„Nie jest planowana żadna danina atomowa, żaden podatek atomowy” – oświadczył Tomasz Nowacki, dyrektor Departamentu Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska podczas debaty „Kierunki rozwoju polskiego programu energetyki atomowej”. Dyskusję przeprowadzono w Centrum Prasowym PAP w ramach konferencji „Transformacja energetyczna dla przyszłości Polski”.
12:46, 15.11.2022
Solidna instalacja przeciwpożarowa jest absolutnie niezbędna w każdym przedsiębiorstwie. Wpływa w bardzo dużym stopniu na bezpieczeństwo wszystkich osób zatrudnionych w konkretnej firmie i pozwala na możliwość komfortowego wykonywania wszystkich powierzonych obowiązków.
00:00, 12.11.2022
Zakłady bukmacherskie kojarzą się z ryzykiem, ale też często możemy otrzymać atrakcyjne bonusy. Co wiemy o bonusach bukmacherskich w Noblebet?
16:45, 11.11.2022
Regularna pielęgnacja włosów przynosi wiele korzyści, zarówno jeżeli chodzi o wizerunek jak i sferę psychologiczną. Lśniące, cudownie układające się włosy niewątpliwie pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie podnosząc przy tym pewność siebie. Dla większości kobiet jest to niezwykle ważny aspekt wizerunku, dlatego też przykładają do tego bardzo dużo uwagi i potrafią poświęcić niejednokrotnie dużą ilość czasu, aby ich włosy wyglądały perfekcyjnie.
08:12, 08.11.2022
Wesele to uroczystość, która wymaga szczególnej oprawy. Bardzo istoty jest zatem wybór odpowiedniej sali weselnej, która powinna spełniać oczekiwania pary młodej oraz zachwycić gości. Co wziąć pod uwagę przy jego dokonywaniu?
14:53, 07.11.2022
Od niedzieli trwa w Rossmannie akcja promocyjna -50% na produkty Czujesz Klimat?. Każdy użytkownik aplikacji Rossmann PL, który jest członkiem Klubu Rossmann, może aktywować jednorazowy kupon promocyjny. Rabatem objętych jest aż 3,5 tys. produktów. Akcja trwa do środy, 9 listopada, lub do wyczerpania zapasów.
20:07, 04.11.2022
Wkrętarka sieciowa to urządzenie służące do wkręcania oraz wykręcania wkrętów. Może być wykorzystywana do wykonywania operacji niemal w każdym rodzaju konstrukcji. Producenci oferują elektronarzędzia o bardzo zróżnicowanych parametrach, rozmiarach oraz cenach. Z tego powodu, jak to zwykle bywa, należy odpowiednio przemyśleć zakup, pod kątem personalnych preferencji i zapotrzebowania. Czym należy się kierować podczas wyboru wkrętarki sieciowej?
10:44, 04.11.2022
Stereotypy na temat kobiet wciąż mocno zakorzenione są w naszym codziennym życiu, kulturze, a także w języku. Stosowanie feminatywów pomaga łagodzić nierówności, dlatego 7 listopada z okazji Światowego Dnia Feminizmu, marka Answear.LAB obok dopingowania i wspierania kobiet w walce o siebie, szerzy również wiedzę o tym, jak mówić, by nie dyskryminować.
10:26, 04.11.2022
Rok temu rozpoczęto proces wdrażania strategii PepsiCo Positive (pep+), czyli nowej, strategicznej transformacji wszystkich obszarów działalności PepsiCo w kierunku zrównoważonego rozwoju oraz kapitału ludzkiego. Dzisiaj PepsiCo Polska podsumowuje swoje osiągnięcia.
10:08, 04.11.2022
Lato w kontekście zużycia energii elektrycznej bywa bardzo praktyczne - przez wiele godzin możemy korzystać ze światła słonecznego, a dzieci większość dnia spędzają na dworze. Kłopot pojawia się jesienią, kiedy aura zatrzymuje nas w czterech ścianach. Warto przeanalizować nasze codzienne zachowania, by jesienna plucha nie odbiła się negatywnie na wysokości rachunków za energię elektryczną.