Zamknij
REKLAMA
08:56, 24.07.2021
Statuetki 3D doskonale sprawdzają się jako prezenty i pamiątki na różne okazje. Mogą być również doskonałym sposobem promocji miasta i jego zabytków. 
10:43, 22.07.2021
Mińsk Mazowiecki jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania nie tylko ze względu na stosunkowo niskie ceny nieruchomości, ale także ze względu na wdrażanie idei placemakingu. Przestrzeń miejska z roku na rok jest tu coraz bardziej funkcjonalna, o co dbają zarówno władze miasta, jak i deweloperzy.
09:13, 21.07.2021
Ograniczenia, restrykcje, dystans - to słowa, który zdominowały cały rok 2020, 2021 i zapewne będą aktualne jeszcze przez długi czas. Powoli zaczynamy się chyba przyzwyczajać do myśli, że czas swobodnych podróży minął. Nie zmienia to faktu, że bardzo tęsknimy za podróżami, zwiedzaniem, odkrywaniem nowych smaków, krajobrazów, zwyczajów.
12:00, 14.07.2021
Miał być szybki, spekulacyjny zysk, a po serii spadków okazało się, że mamy inwestycję średnio czy długoterminową. No tak już bywa z tą giełdą, że nie zawsze dobrze trafimy. Skoro jednak spadło, to pewnie kiedyś wzrośnie. Kiedyś raczej tak, tylko ile musi znów wzrosnąć, by wyjść na przysłowiowe ?zero??
11:44, 14.07.2021
Serwis Zdrowie Polskiej Agencji Prasowej zaprasza na cykl trzech webcastów, podczas których zaproszeni eksperci przybliżą najważniejsze kwestie związane z powstawaniem zakrzepów i zatorów, zarówno w kontekście powikłań po przebytej chorobie COVID-19, jak i w innych jednostkach chorobowych.
REKLAMA
10:19, 13.07.2021
W drugiej odsłonie akcji ?Pomysłobranie? organizowanej przez Narodowe Centrum Kultury poszukiwane są inspiracje do ciekawych i nieszablonowych działań edukacyjnych dotyczących patriotyzmu, którego nośnikiem jest sztuka. W akcji mogą wziąć udział edukatorzy, animatorzy, nauczyciele, liderzy grup, freelancerzy oraz osoby działające społecznie, zainteresowane rozwojem w dziedzinie edukacji patriotycznej, w tym szczególnie studenci uczelni artystycznych, harcerze i młodzież ze szkół ponadpodstawowych o profilu plastycznym.
10:11, 13.07.2021
Zaledwie 18 proc. polskich kierowców miało okazję choć raz jeździć samochodem elektrycznym - wynika z badań Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Aby przekonać niezdecydowanych, Arval Service Lease Polska wprowadza m.in. możliwość próbnego najmu pojazdów elektrycznych. Usługa Try & Love it to jeden z elementów Arval GO ELECTRIC, nowego zestawu rozwiązań, które mają ułatwić firmom przejście na pojazdy zeroemisyjne we flotach.
14:14, 09.07.2021
Średnio 70% Polaków akceptuje pracę zdalną, a 80% z nas kojarzy się ona z wygodnym strojem. Ponad 1/3 badanych ocenia, że podczas lockdownu pracowała więcej niż wcześniej, średnio o ponad dwie godziny dziennie. Z czego najtrudniej było nam zrezygnować podczas lockdownu, czego robiliśmy więcej, a czego mniej? Pracownia badawcza IRCenter sprawdziła, jak ten czas oceniają osoby pracujące zdalnie z dziećmi uczącymi się zdalnie oraz osoby bez dzieci lub z dziećmi uczącymi się stacjonarnie.
13:38, 08.07.2021
Na opakowaniach karm dla psów możemy znaleźć przeróżne hasła reklamowe, które zachęcają do zakupu. Właściwe na każdej z nich znajdziemy informacje, które sprawią, że klienci od razu wkładają dany produkt do wózka sklepowego. Trzeba jednak wiedzieć, że mimo tego, że dany pokarm dla psów jest mocno reklamowany, to wcale nie oznacza, że jest dobry dla naszych zwierzaków. Zatem zanim zdecydujemy się na ostateczny zakup, to zwróć uwagę na kilka kwestii i dokonajmy wyboru zdrowej karmy. Sprawdź, co jest ważne!
11:25, 07.07.2021
Od bieżącego sezonu polski przewoźnik oferuje wirtualnego doradcę turystycznego, który umożliwia podróżnym sprawdzenie aktualizowanych co godzinę informacji na temat restrykcji wjazdowych do danego kraju. Przygotowane we współpracy z firmą Sherpa i dostępne na stronie LOT.com narzędzie zawiera również linki do wymaganych formularzy i deklaracji, w tym zdrowotnych.
REKLAMA
09:49, 30.06.2021
Ostatni rok oraz wybuch pandemii Covid-19 niewątpliwie mocno wpłynął na ogólną sytuację branży turystycznej w Polsce i na świecie. Kwarantanna, problemy finansowe i trudności z przemieszczaniem się, położyły się cieniem na wyniki sprzedaży wycieczek zagranicznych i krajowych.
13:36, 24.06.2021
Wielu architektów uważa, że styl vintage pasuje niemal do każdego wnętrza. To koncepcja ponadczasowa, która wiele zawdzięcza użytym w aranżacji meblom. Dlatego sprawdzamy, jak wyglądają meble w stylu vintage i do jakich koncepcji wnętrzarskich pasują one najlepiej.
13:36, 16.06.2021
Dużo ostatnimi czasy mówi się o idei 15-minutowego miasta w kontekście ekologii, czystego powietrza, a także wygody mieszkańców. Na czym dokładnie polega ten pomysł i gdzie się go stosuje?
09:12, 11.06.2021
Łóżka kontynentalne swym luksusowym wyglądem zachwycają każdego, dlatego często wybierane są do hotelowych, ekskluzywnych apartamentów. Jednak coraz częściej są kupowane również do domów, gdyż zapewniają nie tylko wspaniały wygląd, ale przede wszystkim niezwykłą wygodę, która pozwala na szybką regenerację sił. Co warto wiedzieć o łóżku kontynentalnym i czy warto je kupić? Oto najważniejsze informacje.
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
REKLAMA
REKLAMA