Zamknij

Eventy firmowe i integracyjne powracają - kto powinien Ci je zorganizować?

00:00, 30.04.2022 | materiał partnera

Po trudnym czasie pandemii możemy ponownie odetchnąć i cieszyć się wszystkim, z czego przez ostatnie dwa lata musieliśmy rezygnować. Dotyczy to także wszelkiego rodzaju przedsięwzięć związanych z integracją w firmach. Eventy i imprezy integracyjne ponownie zawitają do naszych kalendarzy, ale razem z nimi powraca zasadnicze pytanie – komu powierzyć organizację takiego przedsięwzięcia? Najpopularniejszą odpowiedzią na to pytanie w Warszawie jest Agencja Argentum Event. Dlaczego właśnie ta agencja?

Po pierwsze – doświadczenie

Staż i fach w organizacji wyjazdów, zabaw i innych eventów mających na celu zintegrować pracowników Twojej firmy to element, którego nie da się podrobić ani zastąpić. Kilkuletnie doświadczenie, portfolio wypełnione sukcesami w postaci zadowolonych firm, udanych wyjazdów i zarządzania rozrywką integracyjną na najwyższym poziomie to cechy tej właśnie firmy. Rynek zmienił się przez ostatnie lata nie do poznania. Większość firm w branży eventowej nie poradziła sobie z tymi zmianami. Dzięki elastyczności, znajomości prawideł tego biznesu i trosce o zadowolenie klientów, Argentum jest jedną z agencji eventowych, która przetrwała i ma się świetnie.

Po drugie – repertuar

Gdyby wybrać pierwszą z brzegu agencję eventową w Warszawie, dowiemy się, że jedyne co można robić podczas zapoznawczych i integracyjnych imprez dla firm to off-road i paintball. To podstawowy błąd przy poszukiwaniu kogoś, kto wyręczy nas w organizacji takiego przedsięwzięcia. Imprezy tematyczne, pokazy, interaktywne zabawy i konkursy a nawet escape-roomy to tylko niektóre z atrakcji, jakie zafunduje nam firma-bohater tego artykułu. Nie skazujmy naszych pracowników na wiecznie te same atrakcje i wymuszony uśmiech czy podziękowania dla prezesa za „to samo, co zawsze”. Postawmy na oryginalność i powiew świeżości.

Po trzecie – Klient jest najważniejszy

Chcemy wyjazd na weekend z pełnym kalendarzem imprez i konkursów? Nie ma sprawy. Zajęcia lub szkolenia z gotowania, tworzenia lasu w słoiku czy przedziwnych wynalazków i konstrukcji? Żaden problem. Jeśli masz inwencję twórcza, jesteś kreatywny i chcesz zapewnić swoim pracownikom unikalne doświadczenia i wspomnienia to jest spora szansa, że Argentum Event już ma ten pomysł w swojej ofercie. Wystarczy zapytać, uzgodnić, dostosować i mamy integrację na prawdziwie zachodnim poziomie. Nie musimy martwić się, że przygotowany dla pracowników event będzie przypominać imprezę z paluszkami i pokazem filmów jak w epoce słusznie minionej.

Dlaczego nie konkurencja?

Argentum wymieniana jest jako najczęściej wybierana firma eventowa, a takie miano w Warszawie uzyskuje się na podstawie efektów. Sprawdzona, doświadczona firma z poważnymi ludźmi i jasnym celem – satysfakcja klienta. Z pewnością istnieją na stołecznym rynku firmy tańsze i chwalące się najszybszą obsługą i legionem zadowolonych klientów, ale tylko ta agencja udowadnia latami działalności w branży, że to, czym reklamują się inni, Argentum zapewnia firmom i korporacjom od bardzo dawna i na najwyższym poziomie.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%