Zamknij

Keno - czym jest i jak grać

13:44, 25.08.2021 | J.K
Skomentuj

Bardzo dużo naszych rodaków obstawia zakłady bukmacherskie. Inni zaś próbują swoich sił w takich grach jak Keno. Gdzie je można obstawiać i gdzie sprawdzić keno wyniki? O co tutaj dokładnie chodzi? Na jakie wygrane można zaś liczyć. Zapraszamy do lektury.

Jak można obstawiać

Sposobów jest minimum kilka, co może tylko i wyłącznie cieszyć wszystkie osoby, które ta opcja chociaż trochę zainteresowała…

Nie da się ukryć, że możesz typować na przykład w punktach stacjonarnych. Kolektur jest zaś na terenie naszego kraju coraz więcej. Dzięki temu osoby, które mają zamiar zagrać coś stacjonarnie, na pewno będą usatysfakcjonowane. Nie każdy jednak mieszka blisko kolektury, prawda? Wszak nie ma ich na przykład w mniejszych wsiach itp.

Czy to oznacza, że nie będzie można swobodnie zagrać na przykład w Keno? Na szczęście możesz typować przez Internet. Wystarczy tylko założyć konto i gotowe. Jest też inna opcja. Chodzi o to, że typowanie może odbywać się dzięki bardzo popularnej aplikacji mobilnej. Wcale nie jest to trudne, możesz się o tym przekonać już za pierwszym razem po skorzystaniu z tego wariantu. Pobranie aplikacji jest banalne. Dodatkowo w 100% proste. Poza tym samo korzystanie z apki mobilnej jest intuicyjne.

Nie będziesz mieć żadnego problemu, by obstawić coś, na czym Ci w danym momencie zależy.

Czym cechuje się Keno?

Warto zaznaczyć, że nie brakuje osób, które chętnie obstawiają Keno. Jest to natomiast coraz popularniejsza gra losowa. Tutaj możesz wygrywać pieniądze… nawet co cztery minuty. A to dla wielu osób jest istotne. Jeśli bowiem spóźnią się na jedno losowanie, to tak naprawdę zaraz odbywa się kolejne. Jakie są zasady? W pierwszej kolejności musisz zadecydować, ile liczb masz zamiar typować.

A opcji jest sporo. Możesz wybrać od jednej do dziesięciu liczb. Pamiętaj, że zakres jest tutaj spory. Wynosi bowiem od jeden do 70. Jest tutaj także inna ewentualność. W końcu możesz zdecydować się na zakład chybił trafił. Na skutek tego system automatycznie dobierze liczby do kuponu. Następnie należy dodać stawkę.

Minimalnie możesz postawić za 2 PLN. Na co jeszcze możesz się zdecydować? Jest to liczba losowań. Do wyboru masz standardowo jedno losowanie. Jeśli jednak wierzysz w swoje liczby, to możesz zdecydować się na przykład na pięć losowań itp. Maksymalna liczba to zaś dziesięć takich prób.

Ile można wygrać?

Wszystko jest opisane czarno na białym. Możesz zatem odczytać ewentualne wygrane w Keno na stronie internetowej itp. Jest bowiem tam specjalna tabelka, która dokładnie opisuje ten właśnie aspekt.

Ciekawostka jest taka, że w Keno możesz zainkasować pieniądze nawet… jeśli nic nie trafisz. Kiedy tak się dzieje? Jeśli na przykład wytypowałeś dziesięć liczb i żadnej z nich nie trafiłeś, to wygrywasz 6 PLN. Jest to na pewno swego rodzaju nagroda pocieszenia. Ile można wygrać maksymalnie?

Załóżmy, że postawiłeś dziesięć liczb i wszystkie okazały się trafne. Wówczas możesz zainkasować nawet 200 000 PLN. I to tylko przy stawce podstawowej. Jeśli bowiem zagrasz za więcej, to Twoja ewentualna wygrana może być nawet kilkukrotnie wyższa! To przekonuje ludzi do grania w Keno.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%