Zamknij

Najlepsze firmy bukmacherskie - aktualny ranking bukmacherów

20:40, 17.11.2021 | .
Skomentuj

Zauważyłeś, że obecnie np. wielu Twoich kolegów z pracy ma już konta w podmiotach hazardowych? Może zatem czas do nich dołączyć? Sprawdź, które firmy bukmacherskie są aktualnie uważane za najlepsze. Jeśli się tam potem zarejestrujesz, to na pewno nie będzie to żaden zły ruch z Twojej strony.

STS

Analizując profesjonalnie przygotowany ranking bukmacherów szybko można dojść do wniosku, że warto (w pierwszej kolejności) założyć konto właśnie w STS. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Jest ona m.in. w 100% legalna. Jak na tym Ci zatem zależy (przede wszystkim), to będziesz usatysfakcjonowany. Dodatkowo STS oferuje świetne bonusy na start dla wszystkich swoich nowych Klientów. Co jednak konkretnie możesz zyskać?

W czasie zakładania konta masz sposobność wpisać kod promocyjny. Jeśli to zrobisz, otrzymasz potem bonus bez depozytu. Może kwota nie jest szczególnie wysoka (25 PLN), ale i tak warto się zdecydować.

W końcu nie trzeba wykonać zbyt wielu kroków, by zainkasować te pieniądze. Poza tym STS oferuje dla swoich Klientów hojną główną promocję. Możesz bowiem zdecydować się na bonus zależny od pierwszego depozytu. Aktualnie (stan na 15 listopada 2021 roku) oferowana promocja to 100% do 1200 PLN. Z czego jeszcze słynie ta firma bukmacherska? To m.in. hojna oferta. Wszak możesz typować przeróżne wydarzenia. Nie tylko stricte związane ze sportem. Do wyboru są również np. eventy polityczne, rozrywkowe itd. W ofercie STS znajdują się także gry karciane (Betgames) oraz sporty wirtualne…

Betclic

Nie wiesz, gdzie jeszcze warto założyć własne konto? Na jakie podmioty hazardowe wskazuje aktualny i rzetelny ranking bukmacherów? W gronie polecanych firm hazardowych jest na pewno Betclic. Ten podmiot bukmacherski w pewnym momencie wycofał się z rynku. Wszystko po to, aby złożyć wniosek i działać zgodnie z postanowieniami zawartymi w ramach Ustawy Hazardowej. Należy zaznaczyć, że obecnie Betclic jest zatem w 100% legalny. Tak, jak wyżej opisywany STS.

Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska także gwarantuje Klientom atrakcyjny bonus na start. Jeśli wpiszesz kod promocyjny w czasie rejestracji, to możesz zainkasować cashback do 550 PLN. Jakie są jego najważniejsze zasady? Tak naprawdę niczym tutaj nie ryzykujesz. Możesz bowiem przegrać pierwszy kupon obstawiony w Betclic, a i tak nie stracisz… nawet jednej złotówki. Dlatego właśnie ta oferta jest tak popularna.

Co jeszcze warto wiedzieć o Betclic? Oferta tego bukmachera internetowego jest bardzo uniwersalna. Poza standardowymi rozgrywkami do typowania, możesz także swobodnie obstawiać m.in. Fame MMA. A jest to obecnie najbardziej popularna federacja freak fightów (na terenie całej Europy). Co ważne, walki w ramach Fame MMA możesz obstawiać tylko i wyłącznie w Betclic. Nigdzie indziej. Jest to bowiem sponsor tej właśnie organizacji zarządzanej na co dzień przez czterech włodarzy (są to Krzysztof Rozpara, Rafał Pasternak, Wojciech Gola oraz Michał Baron).

Fortuna

Warto posiadać konto także w Fortunie. Jak jeszcze możesz natomiast (ewentualnie) obstawiać wydarzenia oferowane przez tego bukmachera? Nie tylko drogą online. W końcu nie ma problemów, aby typować np. w punktach stacjonarnych lub dzięki aplikacji mobilnej. Opcji na tej płaszczyźnie zatem na pewno Ci nie zabraknie. Chcemy rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości. Mianowicie Fortuna to legalny bukmacher posiadający wszystkie niezbędne dokumenty, aby swobodnie oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Dlaczego warto się tam zarejestrować?

M.in. możesz liczyć na dobrą ofertę powitalną. Do Twojej dyspozycji jest m.in. bonus bez depozytu. Po wpisaniu kodu promocyjnego - w czasie rejestracji - możesz zainkasować 20 PLN. To nie wszystko. Dodatkowo możesz swobodnie skorzystać potem z głównej promocji tego bukmachera. Jest to zaś zakład bez ryzyka do 600 PLN. Co można swobodnie obstawiać w tym bukmacherze? Oferta jest bogata. Do wyboru są zakłady np. ze sportu (prematch oraz tak samo live), świata rozrywki, finansów, czy polityki.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%