Zamknij

Apel odniósł skutek: sprawcy się zgłosili, ale to nie koniec

14:16, 07.08.2020 | Urząd Miejski
Skomentuj Dzisiejszej nocy chwilowo nieznani sprawcy dopuścili się chuligańskich aktów demontażu fragmentów barier ochronnych, w kilku miejscach, zlokalizowanych na bulwarze w kierunku kładki dla pieszych od strony Popław, wzdłuż ulicy Gajkowicza
REKLAMA

Dziękujemy mieszkańcom Pułtuska i tym wszystkim osobom, które zaangażowały się w wywarcie wpływu w mediach społecznościowych na młodzieńcach, którzy 2 sierpnia br. dopuścili się czynu nagannego, niszcząc kwiaty na moście Benedyktyńskim. Chłopcy wraz z rodzicami zjawili się w Urzędzie Miejskim, wyrazili skruchę, a rodzice zobowiązali się do szybkiego naprawienia szkód.

Jednocześnie informujemy, że dzisiejszej nocy chwilowo nieznani sprawcy dopuścili się chuligańskich aktów demontażu fragmentów barier ochronnych, w kilku miejscach, zlokalizowanych na bulwarze w kierunku kładki dla pieszych od strony Popław, wzdłuż ulicy Gajkowicza. Odkręcono elementy barier, wandale porozrzucali po okolicy.

Zwracamy się do wszystkich mieszkańców naszej gminy z prośbą o niezwłoczne reagowanie na takie zjawiska, o wspólnotową dezaprobatę dla aktów wandalizmu oraz zgłaszanie szkód funkcjonariuszom Straży Miejskiej lub Policji.

(Urząd Miejski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz