Zamknij

Powiat pułtuski promuje Flagę Mazowsza

11:23, 30.04.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

W związku ze zbliżającym się Dniem Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz obchodami 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zwracamy się do Państwa z prośbą o wywieszenie flagi narodowej. Niech biało – czerwone barwy, powiewające przed budynkami, podkreślają poczucie wspólnoty oraz będą wyrazem szacunku dla umiłowanej ojczyzny.Jest to również wspaniała okazja, aby w tym okresie uczcić flagę Mazowsza.

Będzie to symbol regionalnego patriotyzmu i przywiązania do mazowieckiej kultury i tradycji. Flaga województwa mazowieckiego nawiązuje do historycznego herbu książąt mazowieckich i przypomina, jak długa, bogata i burzliwa była historia Mazowsza. Dzięki Decyzji Sejmiku Województwa Mazowieckiego flaga województwa może być używana bez ograniczeń, co do miejsca i czasu, jako symbol służący identyfikacji i promocji województwa.Dziękujemy Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi za przesłane flagi. Aktywnie włączamy się w ich promocję i zachęcamy do godnego wyeksponowania Flagi Polski oraz Flagi Województwa Mazowieckiego w przestrzeni publicznej.

Będzie to symbol regionalnego patriotyzmu i przywiązania do mazowieckiej kultury i tradycji. Flaga województwa mazowieckiego nawiązuje do historycznego herbu książąt mazowieckich i przypomina, jak długa, bogata i burzliwa była historia Mazowsza. Dzięki Decyzji Sejmiku Województwa Mazowieckiego flaga województwa może być używana bez ograniczeń, co do miejsca i czasu, jako symbol służący identyfikacji i promocji województwa.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%