Zamknij

Pułtusk i Powiat podpisały list intencyjny. Będzie atrakcyjniej!

Powiat Pułtuski Powiat Pułtuski 15.49, 15.11.2022 . Aktualizacja: 15.55, 15.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

14 listopada 2022 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pułtusku  został podpisany list intencyjny dotyczący współpracy pomiędzy Gminą Pułtusk a Powiatem Pułtuskim w sprawie zagospodarowania kanałów na odcinku „wyspy” na terenie miasta.

Strony deklarują wolę współpracy w zakresie działań zmierzających do uatrakcyjnienia pułtuskich kanałów. Planowane prace mają na celu zagospodarowanie terenu umożliwiającego rozwój turystyki wodnej, ochronę środowiska i przyrody, w tym zadbanie o czystość wody, pielęgnację i nasadzenia drzew i krzewów, remont, przebudowę lub rozbudowę nabrzeży.

List intencyjny w sprawie współpracy podpisali Jan Zalewski Starosta Pułtuski, Beata Jóźwiak  Wicestarosta Pułtuski oraz Wojciech Gregorczyk Burmistrz Miasta Pułtusk.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

obserwatorobserwator

1 0

Pytanie ... co ta kobieta robi przy podpisaniu każdej umowy , jest na każdym spotkaniu... Przyzwoitka Starosty czy Jego zastępca??? 22:01, 16.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EkoGrupaEkoGrupa

0 0

Czy oprócz listu intencyjnego w ślad za tym pójdą jakieś konkretne działania?
Rzeka Narew, a dokładnie
kanał A i B w Pułtusku wymagają natychmiastowej interwencji. Kanały są zamulone, zarośnięte, wypłacone, zaśmiecone, zanieczyszczanie ściekami. To ostatni dzwonek aby nie dopuścić do katastrofy ekologicznej.
03:48, 18.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%