Dzięki błyskawicznemu działaniu funkcjonariuszy z Ciechanowa i Mławy udało się zatrzymać 39-letniego mężczyznę, który wbrew woli uprowadził 27-letnią kobietę z Warszawy. Kobieta nie wiedziała, dokąd jedzie, a mimo sprzeciwu – nie mogła się wydostać z pojazdu.
W trakcie jazdy udało jej się nawiązać połączenie z numerem alarmowym 112, przekazując informacje o sytuacji oraz trasie, jaką porusza się pojazd – w kierunku Ciechanowa i Mławy.
Policjanci natychmiast zareagowali – 39-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, miał zakaz zbliżania się do kobiety oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Usłyszał zarzuty bezprawnego pozbawienia wolności oraz złamania sądowego zakazu. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Czy Aleja Wojska Polskiego zakwitnie?
wszystko fajnie i mam nadzieję, że al. Wojska Polskiego będzie ładniej wyglądać tylko dziwi mnie jedno dlaczego podczas remontu ul. Mickiewicza zrobiono masę zatoczek, poszerzono chodniki (kosztem szerokości ulicy) albo jak w przypadku samej "górki" dołożono chodnik z drugiej strony mimo, że nie ma tam zabudowań ale za to zieleni tam nie ma nic.
łukasz
14:52, 2025-07-29
Pułtusk: poranna kolizja z jeleniem na Kościuszki!
wyłapać, wystrzelać, przenieść w knieje. co to jest ? zwierzyniec czy zamieszkałe siedliska, równowaga została zachwiania i trzeba strzelać. Kormorany bobry łosie dziki sarny .... dajcie spokój, coraz bardziej nam życie nasi politycy utrudniają.
Jan
12:24, 2025-07-29
YouTuber odwiedził strażaków z Obrytego
Bez obrazy,ale Łukasz lepiej by opowiedział😉
Tim
17:35, 2025-07-28
Czy Aleja Wojska Polskiego zakwitnie?
Mur berliński najpierw
najpier
10:22, 2025-07-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz