Jak udzielić pierwszej pomocy, przygotować się na sytuację kryzysową czy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Tego można nauczyć się podczas bezpłatnych szkoleń programu „wGotowości”. Żołnierze 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej rozpoczęli tegoroczny cykl zajęć dla cywilów. Zainteresowanie jest duże, dlatego osoby chcące wziąć udział powinny jak najszybciej zarejestrować się na wybrany termin.
Program „wGotowości” obejmuje weekendowe szkolenia organizowane w jednostkach wojskowych w całym kraju. Zgodnie z harmonogramem w 5 Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej zajęcia ponownie odbędą się we wszystkich jej lokalizacjach: w Ciechanowie, Komorowie, Siedlcach i Zegrzu Południowym. Cykl szkoleń potrwa do listopada.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Raport GDDKiA z budowy DK61 Legionowo - Zegrze
W przypadku oddania drogi od razu powinni zacząć robić węzeł w okolicach Borowej Góry (skręt na Jachrankę). Przy tym węźle zlikwidowano by światła i przejście dla pieszych do jednostki, niebezpieczne skrzyżowanie i przejście dla pieszych w ok. ul. Groszkowskiego i oczywiście światła na samym węźle ( skręt do Jachranki). Koszt niewielki (ok 20-30 mln) a bezpieczeństwo i płynność bezapelacyjna. Miejsca jest dużo.
Zenek
15:58, 2026-03-11
Kierowcy zapłacą więcej za przejazd. Nowe stawki
Złodzieje
Złoty Rydwan
10:50, 2026-03-11
Zmiana w ratuszu w jeden dzień
Czyli program koryto-plus wystartował
Szninqiel
08:22, 2026-03-11
Nowy samochód w Urzędzie Miejskim w Pułtusku
Czy te auto zapewni odpowiedni komfort naszej nowej wiceburmistrz Nataszy?
Troskliwy
20:32, 2026-03-10