Zamknij
Promuj to ogłoszenie

ETI Polam Sp. z o.o. zatrudni Montera

Data dodania: 2024-04-15 15:53:26 ID: 2138

660 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Firma ETI Polam Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy ETI. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży zabezpieczeń prądowych średniego i niskiego napięcia. W grupie ETI działa kilkanaście firm.
W Polsce działamy od 1997 roku.

Aktualnie poszukujemy:
Monter
Miejsce pracy: Pułtusk

Zadania:
• montaż ręczny wyrobów pracodawcy,
• wykonywanie procesów technologicznych dotyczących wszystkich produkowanych wyrobów,

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie,
• zdolności manualne,
• dokładność, odpowiedzialność i rzetelność,
• dobra organizacja pracy,

Oferujemy:
• pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• dobre warunki pracy,
• miłą atmosferę w pracy,
• dofinansowanie do posiłków i prywatnej opieki medycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w siedzibie firmy ETI Polam Sp. z o.o. ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk, przesłanie na adres [email protected] lub kontakt tel. 660 769 279
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy przez ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą W Pułtusku, ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zapoznałam/em się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ETI Polam Sp. z o.o. w Pułtusku, ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku przy ul. Jana Pawła II 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane będą przechowywane przez rok od zgłoszenia kandydatury, a w przypadku wyrażenia zgody tylko na przetwarzanie danych
w aktualnym procesie rekrutacji zostaną usunięte zaraz po jego zakończeniu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i cofnięcie zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne