W Pułtusku rywalizowało ponad 250 zawodniczek i zawodników, w tym wielu reprezentantów kadry narodowej. Zawodnicy rywalizowali po raz 31, a zawodniczki – 12
To kolejna wielka impreza w naszym mieście po meczu Polska – Ukraina i Międzynarodowym Turnieju im. Feliksa Stamma.
Wielu z zawodników już zapewniło sobie mistrzowskie tytuły i medale.
Po walkach eliminacyjnych brązowe medale zapewnili sobie:
Znamy też już pierwszych Mistrzów.
Dziś w południe Natalia Kuczewska z ełckiego Mazura w świetnym stylu sięgnęła po tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski.
Na najwyższym stopniu podium stanęły też: Julia Szeremeta z Paco Lublin w wadze do 57 kg i Weronika Bochen z Berej Boxing Lublin w kategorii powyżej 81 kg.
Emil Dudajek w wadze 57 kg zdobył złoto i mistrzostwo.
Mistrzostwo Polski wywalczył także Cezary Znamiec w wadze 71 kg.
Michał Pierzchała z Morsów Dębica zdobył złoty medal w kategorii 75 kilogramów.
Lewoskręt, który może stać się problemem
Dzisiaj wyjechałem z Pułtuska o 6:30 pojechałem przez Wyszków, na moście grota w Warszawie byłem o 7:40. Nie rozumiem po co się pchać na Zegrze jadąc do Warszawy.
Podróżnik
17:17, 2025-12-15
Koniec pewnej epoki w Pułtusku. Prezes odchodzi...
Panie Januszu bardzo mądry ,życiowy komentarz.Jeszcze się Taki nie urodził ,żeby każdemu dogodził.
M.G.
01:28, 2025-12-15
Wspólna Wigilia mieszkańców Pułtuska i powiatu
Fajna inicjatywa żeby jeszcze tylko skupy zbóż nie oszukiwały na wadze i na próbach to świat byłby lepszy wesołych świąt Bożego Narodzenia i czas na poprawę nigdy nie jest za późno
Roman
21:28, 2025-12-14
Tak ciepłego grudnia nie było od 74 lat
A niech się bawią dalej tą inżynierią pogodową to wszyscy tak wyjadą na tym że będą się poruszać jak sądzę Voyager bo tak kometarny obok orta.tego baranów i głupków może wierzyć że można walczyć z klimatem popieprzyli cały cykl klimatyczny. Precesja w takim tempie nie zmienia klimatu.
Czas
17:08, 2025-12-14