Zamknij

Spotkanie ze Żbikiem nie było piłkarską ucztą

Nadnarwianka PułtuskNadnarwianka Pułtusk 13:27, 23.04.2024 Aktualizacja: 13:28, 23.04.2024
Skomentuj Zdjęcie: Nadnarwianka Pułtusk Zdjęcie: Nadnarwianka Pułtusk

Żbik Nasielsk - Nadnarwianka Pułtusk 0:2 (0:0)

Po dość statycznym początku, zarówno gospodarze, jak i podopieczni Pawła Zacharskiego, coraz częściej naciskali rywali, czego efektem była niewykorzystana przez nas "jedenastka" czy słupek Żbika. Cierpliwość i konsekwencja zawodników Nadnarwianki popłaciła i w ostatnich minutach meczu wykorzystali błędy wysoko ustawionych gospodarzy. Dwa gole Nico Woutersa przerwały 2 serie - otóż niemal 8 lat czekaliśmy na ligową wygraną w Nasielsku i aż 19 lat aby wyjechać z Nasielska bez straconego gola.

20.04.2024, Nasielsk, 15:00

• 86' N. Wouters (as. M. Pietroń), 90+2' N. Wouters (as. P. Jabłoński)
  • W 45' P. Cynt nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółte kartki: G. Burakowski, P. Cywiński B. Dejneka

Nadnarwianka: M. Przychodzki, K. Jagielski, G. Burakowski, M. Ostrowski, B. Dejneka, P. Cywiński (80' M. Wiechowski), P. Cynt, M. Pietroń, M. Stępniewski (60' M. Towarek), N. Wouters, P. Jabłoński

W następnym spotkaniu, w ramach 22. kolejki Decathlon V ligi, zagramy w Pułtusku w sobotę 23 kwietnia o godzinie 14:00 z MKS Ciechanów.