Obecny sezon w VI Lidze Mazowieckiej to kolejne wyzwanie, z którego zawodnicy z Pułtuska wychodzą obronną ręką. Przypomnijmy, jak do tej pory wyglądały ich osiągnięcia i jakie nadzieje wiążemy z dalszymi rozgrywkami.
Jednym z kluczowych momentów sezonu była wygrana nad drużyną Wkra Pomiechówek 5-2, gdzie Andrzej Pik, Tomasz Orlikowski i Mateusz Strzelczak zaprezentowali świetną formę strzelecką. Ten mecz pokazał potencjał, jaki drzemie w zespole, oraz to, że drużyna potrafi zdominować rywali nawet na trudnym terenie.
W październiku 2024 roku MKS II Pułtusk spotkał się z trudnym rywalem - drużyną UKS Grot Mała. Mecz ten, niestety, zakończył się dotkliwą porażką 2-8, co było dużym zaskoczeniem zarówno dla drużyny, jak i kibiców. Był to jednak cenny moment do refleksji i wyciągnięcia wniosków, które drużyna szybko przekuła na kolejne sukcesy.
Na szczęście, w rundzie rewanżowej, rozegranej w niedzielę, MKS II Pułtusk pokazał swoją siłę i skutecznie zrewanżował się drużynie UKS Grot Mała, wygrywając 8-5. Bohaterami meczu byli ponownie Andrzej Pik i Tomasz Orlikowski, którzy zdobyli po 2,5 pkt, a wsparli ich Mateusz Strzelczak (1 pkt), Filipkowski Robert (1 pkt) oraz Błażowski Kamil (1 pkt).
Było to nie tylko zwycięstwo na boisku, ale również moralne zwycięstwo nad przeciwnikiem, który wcześniej zdawał się nie do pokonania.
Zaledwie kilka tygodni po udanym rewanżu nad UKS Grot Mała, drużynę czeka kolejne poważne wyzwanie. Już 2 marca MKS II Pułtusk zmierzy się z liderem tabeli – Zjednoczonymi Bulkowo II, którzy są niepokonani od początku sezonu. Mecz ten będzie kluczowy dla dalszych aspiracji drużyny z Pułtuska, która ma realną szansę na walkę o wyższe miejsca w tabeli.
Zjednoczeni Bulkowo II to niełatwy przeciwnik, jednak determinacja, którą pokazał MKS II Pułtusk w meczu z UKS Grot Mała, daje nadzieję na pozytywny wynik tego starcia.
[DW]27568[/DW]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ponad 2000 osób zagrożonych zwolnieniami
Tusk z *%#)!& chce osłabić i sprzedać PKP Cargo? i to komu ? Niemcom i Ukrainie aby sobie wozili towary bez opłaty przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Nie ma na to naszej zgody 👎
Złoty Rydwan
01:46, 2025-06-07
Ponad 2000 osób zagrożonych zwolnieniami
Jeszcze pkp informatyka przechowalnia konfitur grzybowych
ultra
17:26, 2025-06-06
Tak zmieni się opieka kardiologiczna. Sprawdź, co zyska
Farmazony dla tepogloych lemingów Gdzie się podziały pieniądze Polaków?!
Złoty Rydwan
01:16, 2025-06-06
Obwodnica rośnie, a lokalne firmy kwitną
Budowa spowonila i nie wiadomo czy kiedykolwiek się zakończy
Złoty Rydwan
01:06, 2025-06-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz