[ZT]15860[/ZT]
Wbrew niedowiarkom, po niedzielnych zawirowaniach politycznych w kraju, budowniczowie nie zeszli z placu budowy. Ta wyraźnie rozpędza się w miejscu rozpoczęcia prac – za Wielką Lipą.
Coraz wyraźniej widać zarys obwodnicy, na placu pojawiły się też pierwsze, odwadniające kręgi betonowe. W kierunku Lipy i dalej DW 57 do Przemiarowa widać też coraz większe pryzmy ziemi.
To jednak jak na razie jedyna oznaka trwającej budowy.
Nie widać jeszcze przygotowań do budowy przejść/ wiaduktów na przecięciu z drogami DW 571w Jeżewie, ul. Mickiewicza czy DW57 w Kleszewie. Na pewno przybyło materiałów budowlanych i kruszywa w bazach materiałowych w Kacicach i na ulicy Nasielskiej w Pułtusku.
Natomiast drogowcy wprowadzili i ogłosili pierwsze utrudnienia w ruchu drogowym:
16. 10 wprowadzono czasową organizację ruchu w związku z wykonaniem i oznakowaniem wyjazdu z budowy DP 3410W (Zaborze – Obrębek) od godziny 10.00.
Prace w okolicy Łubienica - Superunki:


n13:06, 17.10.2023
Brawo. Obserwować, komentować i rozliczać. Jak idzie dobrze chwalić. Jak źle to ganić i kvrvvić
Pozostałe komentarze
majkel12:38, 18.10.2023
Jak nie zobaczę obwodnicy to nie uwierzę. Może pisowcy szybko nawieźli kruszywa, żeby trudniej się było platformersom wycofac ale nie takie numery już były robione.
Piotr18:56, 18.10.2023
Lecz się człowieku na nogi bo na głowe za pòźno
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dron zabawka wzudził popłoch
Tzw dronów zabawek z podczepionym granatem używają na froncie ukraińskim do eliminowania przeciwnika PAP umniejsza rangę incydentu
Złoty Rydwan
22:58, 2026-02-02
Pilna decyzja w gminie Gzy
to gdzieś nad Bałtykiem?
włóczykij
18:16, 2026-02-02
Gajda-Med w Pułtusku ogłasza hit
a w jakim języku mówią ci nowi ?
onuca
16:49, 2026-02-02
Troje pacjentów zginęło w wypadku w drodze
Proszę rodziny zmarłych o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK K
11:40, 2026-02-02