[ZT]16547[/ZT]
Przypomnijmy, że z nocnym problemem braku wody pod prysznicem mogli się dziś spotkać mieszkańcy ulic: Al. Tysiąclecia, Strzelecka, Harcerska, 13 Pułku Piechoty, Podchorążych, Bogdana Teodora Jańskiego, Kombatantów, 17 Sierpnia, 17 Stycznia i Romualda Traugutta.
I punktualnie o godzinie 22 pracownicy naszego PWiK rozpoczęli zapowiedziane prace.
Na ulicy Tysiąclecia wykonują tzw. przecisk pod jezdnią, który połączy remontowany blok pokoszarowy z miejskim system wodno-kanalizacyjnym.
Na szczęście prace nie zakłócają, choćby i sporadycznego, ruchu samochodowego tą ulicą.
A i wydaje się, że doświadczona, choć kilkuosobowa, ekipa z zadaniem poradzi sobie bez trudu.
[ANKIETA]78[/ANKIETA]
Maryna10:30, 11.11.2023
A dlaczego nie było wody na Wojska Polskiego
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
LIST. Proszę o podjęcie działań
bo w tym kraju już tak jest, że jak ktoś się wyłoży na chodniku (gminnym, miejskim itp., NIE TWOIM) przed twoją posesją to ty odpowiadasz. Jak tobie coś się stanie bo droga, na której utrzymanie doją cię w podatkach, jest utrzymana jak w powyższym liście to też jest twoja wina bo nie dostosowałeś prędkości do warunków.
nsz. Kilkujadek
17:47, 2026-02-24
To koniec znanej sieci komórkowej. Znika Polski
Fo za pjerdolone gurwa brednie debjila? Same błędy. Sieć nie znika, ale plan subskrypcyjny znika. Nie istnieje od 2000, ale od kurfa 2023 *%#)!& głąby
xd
10:15, 2026-02-24
Stabilna posada bez delegacji? Sprawdź ofertę
Presja czasu to jakiś nowy eufemizm na wszechobecną pogardę i mobbing pracodawcy?
pytanie ofertowe
10:11, 2026-02-24
LIST. Proszę o podjęcie działań
Jeżdżę tą drogą codziennie i potwierdzam, że zarządca ma gdzieś bezpieczeństwo kierowców.
Pani J.
19:15, 2026-02-23