Poradnia Medycyny Pracy to specjalistyczna placówka zajmująca się profilaktyką zdrowotną osób pracujących.
W ramach działalności wykonuje badania wstępne, okresowe i kontrolne, a także orzeka o zdolności do wykonywania pracy na określonych stanowiskach. Świadczy również usługi związane z medycyną transportu oraz prowadzeniem badań sanitarno-epidemiologicznych.
Medycyna pracy to kluczowy element bezpieczeństwa zawodowego, który ma na celu ochronę zdrowia pracowników i zapobieganie chorobom zawodowym.
Centrum Medyczne Gajda-Med informuje, że od dnia 5 maja 2025 roku Poradnia Medycyny Pracy zmienia swoją lokalizację. Nowa siedziba będzie mieścić się w budynku przy ul. 3 Maja 5 w Pułtusku. Dotychczas placówka funkcjonowała przy ul. Piotra Skargi 23/29.
Zmiana lokalizacji ma na celu poprawę komfortu pacjentów oraz usprawnienie obsługi wizyt. Nowa przychodnia została dostosowana do potrzeb pacjentów i wyposażona w nowoczesne zaplecze medyczne.
Ważna informacja dla pacjentów – 2 maja 2025 roku Poradnia Medycyny Pracy będzie nieczynna ze względu na prace związane z przeprowadzką. Od 5 maja pacjenci będą przyjmowani już w nowej lokalizacji.
Centrum Medyczne Gajda-Med zapewnia, że wszystkie numery kontaktowe pozostają bez zmian. Umawianie wizyt telefonicznie odbywać się będzie tak samo jak dotychczas.
Pacjent08:36, 29.04.2025
Badania medycyny pracy to w naszym mieście to farsa. Równie dobrze mogliby robić tele poradę.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
105 lat temu w Wadowicach urodził się Karol Wojtyła
I tak patrzy na nas po wyborach, czemu na kurvve złodziejską glosujecie moje owieczki?
karooool
20:55, 2025-05-19
W powiecie pułtuskim wygrał Karol Nawrocki
Kiedyś napisałbym że biedni, zmanipulowani ludzie. Nie. Debbblile sterowani przez fałszywe autorytety. Żeby na kurve zagłosować antypolską, złodziejską to trzeba być wystrzelonym, tępym frajerem w pijanym widzie.
Now Rocky chuj
20:37, 2025-05-19
W powiecie pułtuskim wygrał Karol Nawrocki
Smutne te komentarze. Nie kupili swojej małpki i piszą bzdury. Po pierwsze: Prezydent RP ma niewiele do powiedzenia w ważnych sprawach. Po drugie: Politycy - wszyscy - nie decydują o ważnych sprawach. Od kilkuset lat w Europie i w związku z tym, na świecie, o ważnych sprawach decydują "panowie trzymający kasę". Ani Tusk, ani Kaczyński. Po trzecie: poczytajcie historię - od czasów Napoleona, koalicja chcących (UK, Niemcy i Francja) próbuje opanować Rosję. Napoleon wrócił z podkulonym ogonem, wojnę krymską Anglicy przegrali, bankierzy z tych krajów sfinansowali Rewolucję 1917 w nadziei na przejęcie kontroli, ale się nie udało. Hitlera namówili i Churchill i Roosevelt, aby napadł na CCCP w 1941 i się nie udało. W 2013 zrobili Majdan i namówili UKR do napaści na Rosjan we wschodniej UKR i wyszła wojna. Co robił Tusk w pociągu do Kijowa tydzień temu? Polska nie napadła na Rosję, a jedynie broniła się w 1920 roku. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. 80 tysięcy wyborców oddało nieważne głosy (bo małpki nie kupili i nie wiedzieli co robić). Mądry naród...
Tak nawiasem...
20:12, 2025-05-19
W powiecie pułtuskim wygrał Karol Nawrocki
Którykolwiek z tych dwóch z czołówki będzie prezydentem zwyczajnie was sprzeda.
Czas
19:50, 2025-05-19
0 0
Zgadza się