Blisko 1,9 mln zł z budżetu województwa mazowieckiego trafi do 60 sołectw na Mazowszu. Dzięki dofinansowaniu możliwe będzie zrealizowanie licznych projektów, które poprawią jakość życia mieszkańców wsi. Środki te zostaną przeznaczone na modernizacje placów zabaw, wyposażenie świetlic wiejskich czy wymianę oświetlenia ulicznego.
Dzięki funduszom wojewódzkim, mieszkańcy sołectw będą mogli korzystać z nowoczesnych placów zabaw, odnowionych świetlic wiejskich i nowego oświetlenia ulicznego. Inwestycje te mają na celu nie tylko poprawę estetyki, ale przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu życia lokalnych społeczności.
💪 Zimna Zośka – co z inwestycjami?
Tradycyjnie 15 maja, w dniu Zimnej Zośki, mieszkańcy mazowieckich wsi szykują się na rozpoczęcie realizacji nowych projektów. Dzięki wsparciu finansowemu, sołectwa mogą planować kolejne inwestycje, które będą miały realny wpływ na rozwój regionu.
Mieszkańcy Pułtuska żegnają kultową aptekę!
Nie dziwię się, że zmieniają miejsce. Po remoncie będą tam tylko 3 miejsca parkingowe. Sklep Ola, Odido, kabaczek i kwiaciarnia też nie będzie miała już takiego ruchu jak kiedyś. Brawa dla naszego urzędu za zatwierdzenie projektu przebudowy z takim parkingiem. Wstyd, tylko tyle można powiedzieć.
Skarpa
20:09, 2025-06-02
Tak głosowaliśmy na Prezydenta. Zaskakujące dane
To wrogów mamy na zachodzie a nie na wschodzie? A wojnę toczą Niemcy z sąsiadami czy Rosja tuż obok nas walczy z Ukrainą przy wsparciu reżimu białoruskiego? A może my jesteśmy obecnie w stanie wojny z Niemcami? Chyba żyjemy w różnych rzeczywistościach. Największą wojnę to toczy od lat polska prawica z drugą połową Polaków wykorzystując do tego hejterów i kłamców głównie obecnie z Republiki. A z tej wojny cieszy się najbardziej Putin. Im bardziej mamy rozłam w Polsce tym lepiej dla sąsiada ze wschodu a nie z zachodu. I z czego tu się cieszyć? Chyba z dalszego trwania wojny polsko-polskiej. Ten nowy wygrany w każdym słowie dzieli a nie łączy nasz naród. A szkoda że znów zaczniemy się cofać w rozwoju i zrywać kontakty z sąsiadami zostając w bliskich stosunkach z proruskimi sympatykami typu Orban i inni mu podobni. To ta Polska jest teraz zwycięzcą? Szkoda całej Polski.
BJK
14:58, 2025-06-02
Tak głosowaliśmy na Prezydenta. Zaskakujące dane
dr Karol Nawrocki zostaje prezydentem Polski🇵🇱✌️ Wiwat❗ Polacy🇵🇱 wygrali z Niemcami🇩🇪
Złoty Rydwan
13:24, 2025-06-02
Tak głosowaliśmy na Prezydenta. Zaskakujące dane
To był rzut monetą jaki rodzaj porażki będzie mniej bolał.
Czas
09:50, 2025-06-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz