Zamknij
WAŻNE

Dodaj komentarz

Te gminy odczują brak prądu najmocniej

Jarosław Kopeć Jarosław Kopeć 07:30, 22.02.2026
Skomentuj Te gminy odczują brak prądu najmocniej Planowane prace energetyczne spowodują czasowe przerwy w dostawie prądu

W najbliższych dniach na terenie powiatu pułtuskiego zaplanowano prace techniczne na sieci energetycznej. W związku z tym operator zapowiedział czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Utrudnienia obejmą zarówno całe miejscowości, jak i konkretne ulice oraz numery działek. Wyłączenia mają charakter planowany i są niezbędne do modernizacji oraz konserwacji infrastruktury. Mieszkańcy powinni odpowiednio wcześniej zabezpieczyć urządzenia elektryczne.

📍 Gmina Pokrzywnica – najwięcej wyłączeń

Najszerszy zakres przerw w dostawie prądu zaplanowano na terenie gminy Pokrzywnica. Wyłączenia obejmą m.in. Budy Pobyłkowskie, Pobyłkowo Małe, Koziegłowy, Niestępowo, Obrębek, Olbrachcice oraz Witki. Prace będą prowadzone 24 lutego w godzinach 8:30–15:00 oraz 26 lutego od 9:00 do 17:00. Lista obejmuje kilkadziesiąt numerów posesji i działek, w tym oznaczenia GPO i MDZ. Mieszkańcy powinni liczyć się z kilkugodzinnym brakiem zasilania.

🏘️ Pułtusk – Kleszewo i Kacice

Na terenie Pułtuska przerwy w dostawie energii obejmą miejscowości Kleszewo oraz Kacice. W Kleszewie wyłączenie zaplanowano na 25 lutego w godzinach 9:00–13:00, natomiast w Kacicach 26 lutego od 9:00 do 17:00. Choć zakres jest mniejszy niż w innych gminach, mieszkańcy powinni przygotować się na kilkugodzinne utrudnienia. Zalecane jest wcześniejsze naładowanie telefonów oraz zabezpieczenie sprzętu RTV i AGD.

🌾 Winnica – trzy dni prac

W gminie Winnica prace zaplanowano aż na trzy dni. Wyłączenia obejmą Zbroszki 24 lutego, Glinice Wielkie 25 lutego oraz Golądkowo 26 lutego. Przerwy potrwają od wczesnych godzin porannych do późnego popołudnia. Harmonogram wskazuje, że są to długotrwałe wyłączenia, co może wpłynąć na funkcjonowanie gospodarstw domowych i firm. Warto zaplanować ten czas z wyprzedzeniem.

🚧 Świercze – krótsze wyłączenia

W Świerczach przerwa w dostawie prądu zaplanowana jest na 26 lutego w godzinach 8:00–12:00. Wyłączenia obejmą m.in. ulicę Okrężną oraz Pułtuską. Choć czas wyłączenia jest krótszy, mieszkańcy powinni liczyć się z brakiem dostępu do energii przez kilka godzin. Operator zaleca zachowanie ostrożności przy ponownym włączaniu urządzeń elektrycznych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%