.jpg)
Podczas zebrania podkreślono, że Andrzej Misiurski przez dekady był nie tylko liderem, ale również autorytetem i wzorem dla kolejnych pokoleń strażaków. Jego działalność przyczyniła się do budowania silnej i zintegrowanej społeczności wokół OSP w Grominie. Uroczyste podziękowania były wyrazem szacunku dla jego pracy i oddania.
.jpg)
W trakcie spotkania przeprowadzono wybory nowego Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz delegatów na Zjazd Oddziału Gminnego. Nowym Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Grominie został jednogłośnie wybrany druh Grzegorz Misiurski. Wybór ten potwierdza zaufanie członków jednostki i kontynuację tradycji.
W skład nowego Zarządu weszli: druh Krzysztof Łukawski jako Wiceprezes Naczelnik, druh Jacek Żurawiński jako Wiceprezes, druh Piotr Pańkowski jako Zastępca Naczelnika, druh Paweł Groszkowski jako Sekretarz, druh Waldemar Bocheński jako Skarbnik oraz druh Konrad Mosakowski jako Gospodarz. Funkcję Kronikarza objęła druhna Sylwia Tomczak, a członkiem zarządu została druhna Marta Łukawska.
.jpg)
Wybrano również Komisję Rewizyjną, w skład której weszli druh Józef Małkowski, druh Grzegorz Pik oraz druhna Emilia Żurawińska. Nowe władze rozpoczynają kadencję, która będzie kolejnym etapem w historii jednostki, łącząc doświadczenie z nową energią i pomysłami na rozwój.
.jpg)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tak dla uczciwości. Parlamentarzystów!
Kazda instytucja, osoba, osobowość, spółka fundowana z pieniędzy publicznych, samorząd, miasto, powinno publikować szczegółowe zestawienia zamówień, zakupów, faktur bo my jesteśmy tego płatnikiem. To samo z wynagrodzeniami
pasjans
14:50, 2026-06-02
Prezes UOKiK stawia zarzuty sieci Dino
Jaką to kur** trzeba być, żeby stosować takie praktyki
Komentator
09:34, 2026-06-02
Tego święta strażacy w Psarach długo nie zapomną
Brawo!!! Tylko moje pytanie, bo nie ma w artykule, kto był fundatorem tego samochodu? Czy nie jest to korupcja polityczna, za co ścigany jest PIS?
Polak.
03:14, 2026-05-31
Pułtusk czeka drogowa rewolucja
No dobra róbta tylko tym razem bez bałaganu!
Czas
22:10, 2026-05-30