Branżowy portal infrastrukturalny poinformował, że do początku wakacji kierowcy skorzystają z 141,5 km nowych dróg w Polsce. Wśród nich znalazły się odcinki autostrady A2, drogi ekspresowe oraz fragment obwodnicy Wąchocka.
Jednak dla mieszkańców regionu kluczowa jest inna informacja – cytując za wspomnianym portalem rzecznika GDDKiA, Szymona Piechowiaka:
„Niewykluczone jest, że do ruchu zostaną udostępnione również inne drogi. Będzie to obwodnica Pułtuska w ciągu DK61 (…)”
Czyli mówiąc po ludzku: może będzie, a może jednak jeszcze chwilę poczekacie.
Według najnowszych danych GDDKiA, inwestycja w Pułtusku jest już mocno zaawansowana:
Brzmi imponująco, zwłaszcza mosty – prawie skończone. Ale jak wiadomo, diabeł tkwi w tych ostatnich kilkunastu procentach, które potrafią ciągnąć się w nieskończoność.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, obwodnica Pułtuska może zostać udostępniona jeszcze przed wakacjami lub na ich początku. To oznacza realne odciążenie ruchu w mieście i koniec części korków, które od lat uprzykrzają życie mieszkańcom.
Jeśli jednak coś się opóźni… cóż, tradycja zostanie podtrzymana.
Oliwia11:26, 24.04.2026
Otwierać ten szajs i kasować swiatla w Karniewku!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Te pomysły walczą o głosy mieszkańców Pułtuska
Może plaża miejska otrzyma nowy wygląd
Wkoncu
12:30, 2026-05-19
Te pomysły walczą o głosy mieszkańców Pułtuska
Jepać ten kurvvvvvidołek
jepacxz
09:43, 2026-05-19
Proszę o interwencję w sprawie złego stanu ulicy
Smiechy chichy. Ale tam niemal wszędzie kostka naokoło, a 1000m2 w połowie lat 90 można było kupić tan za kilka flaszek wódki
xd
16:54, 2026-05-18
Proszę o interwencję w sprawie złego stanu ulicy
Nie ma to jak kupić działkę na zadupiu po kosztach, a pozniej pisac prośby o nawierzchnię :D
Nikt Panna
12:17, 2026-05-18