Zamknij

Średnia dla Pułtuska to -18,4 st.C, ale mamy inne dane od Czytelników

15:02, 17.01.2021 | J.K
Skomentuj Paulina S.
REKLAMA

Oficjalnie dzisiejszej nocy najniższą temperaturę na Mazowszu zanotowano w Ostrołęce:  -19,8 stopni Celsjusza – przekazało w niedzielę rano IMGW. Następne w kolejności były: Płock (-18,6 stopni), Pułtusk (-18,4 stopni) oraz Mława (-18,2 stopni).

Na profilu Facebokowym "Pułtusk w Sieci" poprosiliśmy naszych Czytelników o pokazanie "swoich temperatur za oknem (nadal czekamy na więcej zdjęć!) i okazało się, że

w niektórych rejonach powiatu pułtuskiego było jeszcze zimniej!

Zgodnie z prognozą Instytutu przewidywana dzienna temperatura w województwie to od -14 do -12 stopni Celsjusza.Dziś w większości kraju nadal obowiązują ostrzeżenia IMGW pierwszego stopnia przed silnym mrozem. Chodzi o 12 województw, głównie na północy i w centrum Polski, gdzie w nocy temperatura spadała nawet poniżej -20 stopni.

Ostrzeżenia zostały wydane przez IMGW w nocy z soboty na niedzielę. Przed niskimi temperaturami ostrzegało m.in. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.(PAP)

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ObserwatorObserwator

0 0

Kilka dni z niskimi temperaturami i przenoszenie wirusów zmniejszy się. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 10:08, 18.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%