Na specjalnie przygotowanej tablicy znalazły się magnesy na lodówkę, znaczki, drobne gadżety, komplety do kawy, kubki oraz breloki – wszystkie nawiązujące do lokalnej tożsamości i uroku gminy Obryte oraz okolic.
To doskonały pomysł zarówno dla mieszkańców, którzy chcą podkreślić swoją więź z regionem, jak i dla turystów oraz „letników” szukających niebanalnej pamiątki z pobytu na ziemi pułtuskiej. Takich przedmiotów promocyjnych w powiecie pułtuskim do tej pory zdecydowanie brakowało, a ich wprowadzenie spotkało się z pozytywnym odbiorem.

Szczególnie cieszy fakt, że gadżety oferowane są w przystępnych cenach – od kilku do kilkunastu złotych – dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na drobny upominek lub element lokalnej kolekcji.
Wyrażamy nadzieję, że podobna „tablica lokalnych gadżetów” pojawiła się lub wkrótce pojawi w innych miejscach powiatu pułtuskiego. To nie tylko sposób na wzmocnienie lokalnej tożsamości, ale także atrakcyjny element promocji regionu, który może stać się wizytówką dla odwiedzających.
Łobrycak09:19, 12.11.2025
Pomysł zacny, gadżety fajne, ale budynek UG na kubku czy magnesie....no sorry. To już naprawdę nie ma co w tej gminie pokazać?
Nic 18:59, 12.11.2025
Ciebie 😂
Ten raport z powiatu pułtuskiego poraża
Kiedy byly kontrile p.poz na terenue miasta i gminy ja pamietam 50 lat temu .Zawsze na wiosne i jesieni .Wszystkie posesje byly kontrolowane przez orzedstawicieka muasta straży i organow dzis policji. .Kazdy kontrolowany obiekt mual podany czas do usuniecja uchybień p.poż i nie tylko.Dlaczego dziś takich kąntroli nie ma.Kominiarze zamiast czyscic kominy sorawdzac wentylacje c roznoszą jkendarze a sadza sie pali to znaczy ,zr kominiarz szczescia nie przynisi tylko kalendarz gdzie można znaczyc daty kiedy co sie wydarzy a strazacy maja zajecie..
Strazak na enerytutm
20:16, 2026-01-19
Chcą częściowo wygasić ustawę o pomocy Ukraińcom
Niech wracają podziękować Ameryce i izraelowi za zniszczony kraj przez durną politykę wiecznego stawiania się utrzymywania hegemonii , kiedy Chińczycy już dawno wygrali i cała Azja ze swoim pieniądzem opartym na parytecie złota.......
No i słusznie.
19:35, 2026-01-19
Co robią zwierzęta zimą w lasach pod Pułtuskiem
Zima od wielu lat jest bajką dla zwierząt. Od dawna nie było potrzeby uzupełniania paśników i nie ma dalej pomimo urojeń niektórych nadopiekuńczych bambinistow
dd
18:22, 2026-01-19
Kierowcy zaskoczeni tym, co dzieje się na stacjach
Halo!? Nie słyszę jak odszczekujecie PiSSuary i inne konfoidy. Da się mieć paliwo bez angażowania premiera, bez wydawania 3,5 miliarda zlotych przez Obajtka na kampanię PiS, bez zamykania dystrybutorów!
Polska Nadziemna
18:18, 2026-01-19