Nasielscy mundurowi zatrzymali w weekend 33-latka, który miał przy sobie narkotyki.
Podczas interwencji okazało się również, że chwilę wcześniej kierował samochodem posiadając dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
W czasie interwencji mundurowi ujawnili u 33-latka, schowane w opakowaniu po chusteczkach, środki odurzające. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał na mefedron.
[ZT]11017[/ZT]
33-letni mieszkaniec gminy Winnica chwilę wcześniej na miejsce przyjechał volkswagenem. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się jednak, że w ogóle nie powinien on wsiadać za kierownicę. Mundurowi szybko ustalili, że posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Został przez nasielskich policjantów zatrzymany, a narkotyki, które przy sobie posiadał zabezpieczono.
33-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Postępowanie w tej sprawie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku.
podkom. Joanna Wielocha/bś
[ALERT]1660038685086[/ALERT]
Zbychu16:01, 09.08.2022
I tak powinno ojciec matka nie nauczyli to może policja nauczy
Ruch wahadłowy na moście blokuje miasto Pułtusk
*%#)!& to wygląda jak i treść mojego komentarza.bo to jest tak że wskazuje to że blokada mostu żeby ruskie czołgi nie przejechały ze wschodu na zachód. Tyle cyrku za cierpienia tych kierowców. Misiek który tym gumowym młotkiem wreszcie w ten barani łeb stuknął! 😡
Czas
21:18, 2025-12-17
Ruch wahadłowy na moście blokuje miasto Pułtusk
Wystarczyło przesunac remon zaraz po nowym roku... bez mózgu ktos o tym zdecydowal... obawiam sie jak beda budowac rondo przy Dino i pozniej te rondo tez bedzie powodowalo korki bo ruch miasto w kierunku Wyszkowa jest ogromny!!!
Roman
17:39, 2025-12-17
Ruch wahadłowy na moście blokuje miasto Pułtusk
Kto wpadł na tak *%#)!& pomysł z remontem mostu akurat teraz gdy największy ruch przed świętami?
E64
14:55, 2025-12-17
Nowa praca w samorządzie! Zatory rekrutują
Juz sie zaczeło.Raz czerwone postoj i zuelone.Lewa strona mistu na Poplawy zamknjeta.Życze cuerpliwisci.
K
13:59, 2025-12-17