Zamknij

Nie chciał otworzyć policjantom drzwi, ale na widok strażaków...

st.kpt. Konrad Chrzanowski st.kpt. Konrad Chrzanowski 10.21, 28.11.2022 . Aktualizacja: 10.22, 28.11.2022
Skomentuj Mężczyzna widząc, że ratownicy wyposażeni są w sprzęt burzący otworzył drzwi.
REKLAMA

W dniach 21.11.2022 r. – 27.11.2022 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 9 zdarzeniach.

21 listopada

Dwa zastępy JRG Pułtusk (8 ratowników) wyznaczyły i zabezpieczyły miejsce na lądowisko dla LPR w Pułtusku na ul. Świętokrzyskiej. LPR lądował w celu zabrania poszkodowanego mężczyznę do szpitala, który spadł z drzewa.

Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 strażaków) oraz po jednym zastępie z OSP Gzy (4 strażaków) i OSP Przewodowo (6 strażaków) ugasiły pożar drzwi wejściowych do piwnicy podziemnej (ziemianki) w miejscowości Sisice gm. Gzy. W zdarzeniu nie odnotowano osób poszkodowanych. Przyczynę pożaru ustala Policja.

22 listopada

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 strażaków) został zadysponowany do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w transporcie chorego pacjenta do karetki pogotowia z trzeciego piętra budynku wielorodzinnego w Pułtusku na ul. Pana Tadeusza 3.

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) został zadysponowany do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego przy otwarciu drzwi do mieszkania w budynku wielorodzinnym w Pułtusku na ul. Aleja Tysiąclecia 29. Po otwarciu mieszkania ZRM udzielił pomocy medycznej leżącej na podłodze przytomnej starszej kobiecie.

23 listopada

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) oraz jeden zastęp z OSP Świercze (3 ratowników) usunęły skutki dachowania samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Klukowo gm. Świercze. Wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego pozostała na miejscu zdarzenia. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Trzy zastępy z JRG (9 strażaków), jeden zastęp z OSP Świercze (3 strażaków) oraz jeden zastęp z OSP Świeszewko (4 strażaków). Ugasiły pożar jednej ze ścian drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Ostrzeniewo gm. Świercze, w której zainstalowany był luft kominowy. W wyniku pożaru nie odnotowano osób poszkodowanych.

[ALERT]1669626758950[/ALERT]

24 listopada

Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) oraz jeden z OSP Gzy (3 ratowników) usunęły skutki dachowania samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Kęsy-Wypychy gm. Gzy. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

26 listopada

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) został zadysponowany do pomocy Policji w celu otwarcia drzwi do mieszkania w budynku wielorodzinnym w Pułtusku na ul. Piotra Skargi. Wewnątrz mieszkania zastano śpiącego mężczyznę, który nie wymagał pomocy medycznej.

27 listopada

Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) został zadysponowany do pomocy Policji w celu otwarcia budynku mieszkalnego w Pułtusku na ul. Brzoskwiniowej. Wewnątrz znajdował się mężczyzna, który nie chciał otworzyć drzwi. Mężczyzna widząc, że ratownicy wyposażeni są w sprzęt burzący otworzył drzwi.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MededronMededron

1 0

I Marcina P po streamie zawinęli ... 😥😥 conja będę oglądał 08:37, 29.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%