Zamknij

Mazowieckie. Policja apeluje o ostrożność na drogach w związku z marznącymi opadami deszczu

13.49, 22.01.2023 PAP Aktualizacja: 13.53, 22.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Policjantka powiedziała, że mazowiecka policja nie odnotowała w ciągu minionej nocy i do południa w niedzielę poważniejszych zdarzeń na drogach, ale zdarzają się stłuczki "Wciąż apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków na drodze. Najlepiej noga z gazu" - powiedziała policjantka.

Mazowieccy policjanci apelują do kierowców o ostrożność na drogach w związku z prognozowanymi na niedzielę słabymi, ale marznącymi opadami deszczu - przekazała PAP mł. asp. Malwina Wlazło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Policja apeluje o ostrożność, zwłaszcza że - ze względu na ferie zimowe - w niektórych rejonach na drogach jest większy ruch.

[POGODA]1674391799011[/POGODA]

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed możliwymi słabymi opadami marznącego deszczu i mżawkami powodującymi gołoledź. Śliskich dróg można spodziewać się zarówno na południu woj. mazowieckiego, m.in. w Radomiu, pow. radomskim, przysuskim, szydłowieckim, zwoleńskim i lipski, jak i w Warszawie i w okolicznych powiatach, a także m.in. w Ostrołęce i pow. ostrołęckim, pułtuskim, przasnyskim, ciechanowskim, płońskim, wyszkowskim, łosickim, ostrowskim, sokołowskim oraz w Siedlcach i pow. siedleckim. Ostrzeżenie IMiGW obowiązuje do poniedziałkowego poranka. (PAP)

autorka: Ilona Pecka

ilp/ itm/

(PAP)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%