Zamknij

58. latek z Pułtuska groził bronią. Nielegalną

12:45, 21.10.2020 | mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku
Skomentuj
REKLAMA

Pułtuscy policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca Pułtuska, który odpowie za posiadanie broni gazowej wraz z 22 sztukami amunicji. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu oficer dyżurny pułtuskiej komendy został powiadomiony telefonicznie, że starszy mężczyzna wyszedł ze swojego mieszkania z przedmiotem w ręku przypominającym broń palną grożąc grupie przebywającej na klatce schodowej tylko dlatego, że głośno rozmawiali.

Pod wskazany adres natychmiast skierowany został policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali 58-letniego mieszkańca Pułtuska. Jak się okazało posiadał on przy sobie uzbrojoną broń. W związku z zatrzymaniem kryminalni przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny. W jego mieszkaniu ujawnili rewolwer na amunicję gazową kaliber 380 oraz 22 sztuki amunicji gazowej bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni.

W świetle obowiązujących przepisów za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

majkelmajkel

1 0

Policja to niech zacznie się w końcu fatygować na osiedla i sprawdza wyrywkowo klatki, gdzie gówniarzeria siedzi, jara zielsko i chleje piwsko. Każdego to może wyprowadzić z równowagi. 08:58, 22.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz