Zamknij

Na sygnale

Wypadki, wydarzenia i interwencje policji, straży miejskiej i straży pożarnej

Policja zna już przebieg sobotniego wypadku w Obrytem

10:42, 11.01.2021 | mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku
Skomentuj Fot. OSP Obryte
REKLAMA

Zderzenie dwóch pojazdów i dwie osoby ranne w miejscowości Obryte. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że główną przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Zmieniająca się aura nie sprzyja jeździe. Zadbajmy o to by bezpiecznie dojechać do celu!

W sobotę (09.01), po godzinie 13 w Obrytem doszło do zderzenia czołowego dwóch osobówek. Policjanci z ruchu drogowego ustalili, że 19-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, kierując Peugeotem na prostym odcinku drogi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z pojazdem KIA. W wyniku zdarzenia drogowego 30-letni pasażer z Peugeota oraz kierujący KIĄ z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci wciąż przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Przy tak zmiennych warunkach pogodowych koła szybko tracą przyczepność. Wykonywanie wszelkich manewrów – wyprzedzanie, wymijanie, wchodzenie w zakręt – mogą skończyć się tragicznie. Starajmy się przewidywać zagrożenia.

(mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz