Zamknij

Gajda-Med w Pułtusku zmienia się na lepsze! Oto szczegóły!

Jarosław KopećJarosław Kopeć 19:56, 16.11.2024 Aktualizacja: 11:13, 17.11.2024
Skomentuj Remont w Gajda-Med Pułtusk – nowe gabinety i większa poczekalnia dla pacjen Remont w Gajda-Med Pułtusk – nowe gabinety i większa poczekalnia dla pacjen

W Pułtusku ruszyły prace remontowe w Centrum Medycznym Gajda-Med przy ul. Piotra Skargi 23/29.

To długo wyczekiwana modernizacja, która przyniesie korzyści zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu.

Powiększona poczekalnia i nowe gabinety

Pierwszym etapem prac jest powiększenie poczekalni, co zwiększy komfort oczekiwania pacjentów. Dzięki rozbudowie, pacjenci będą mieli do dyspozycji więcej miejsca oraz bardziej komfortowe warunki podczas wizyt.

Nowe gabinety specjalistyczne

W ramach modernizacji powstaną dwa nowe gabinety:

  • Gabinet ginekologiczno-urologiczny – umożliwi kompleksową opiekę specjalistyczną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
  • Gabinet rejestracji porad receptowych – nowość, która usprawni proces uzyskiwania recept, co pozwoli na szybszą obsługę pacjentów.

Nowoczesna część zabiegowo-diagnostyczna

Centrum Medyczne Gajda-Med wzbogaci się również o nową część zabiegowo-diagnostyczną. Nowoczesne wyposażenie oraz poprawa infrastruktury medycznej mają na celu podniesienie jakości świadczonych usług, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo oraz komfort leczenia.

Podnoszenie jakości usług medycznych

Modernizacja Gajda-Med to część długofalowej strategii placówki, mającej na celu stałe podnoszenie standardów opieki medycznej. Zarząd placówki podkreśla, że inwestycje te mają na celu poprawę komfortu pacjentów oraz zwiększenie dostępności do specjalistycznych usług medycznych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

LupaLupa

0 0

super, tyle że kwestie recept zostały rozwiązane już kilka lat temu. Wystarczy się się zintegrować z gabinet.gov.pl i dać pacjentom możliwość "zamówienia recepty" w IKP (portal pacjenta). Koszt takiej usługi to zero złotych (zakładając że macie informatyka), a roboty z wystawianiem recept zrobi się min. 50% mniej. No ale po co

21:20, 16.11.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KurpKurp

0 0

Szpital, przychodnia, to nie budynek, ale personel medyczny.

03:31, 17.11.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlalaAlala

0 0

Jeszcze żeby obsługa była przystępna, włącznie z lekarzami to miałoby to sens. A tak to po co się wysilać skoro wszystko tam dzieje się z łaski pana, przyjmie nie przyjmie, nawet ozdrowi bez badania.

17:35, 17.11.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LELLEL

0 0

CZY CENTRUM EUTANAZJI GAJDU-METH ZROZWIJA SZKRZYDŁA?

14:24, 20.11.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Kto ma bronić kraju? Polacy nie mają wątpliwości

Takie przeszkolenie co to kończy się przysięgą, co w efekcie robi z delikwenta mięcho armatnie... Przypominam że posłowie i wysocy urzędnicy zrobili sobie ustawę , która gwarantuje im , że oni na żadną "W" nie będą powoływani.

Czas

20:48, 2025-05-13

Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Pułtuska

Planeta płonie

Adam

20:49, 2025-05-10

Parafia w Pniewie ma nowego proboszcza

Bardzo pracowity i dobry proboszcz

Parafianin

14:19, 2025-05-10

Polska i Francja z "przełomowym traktatem". Chodzi o be

Dla bezpieczeństwa Polski nic nie znaczący papierek. Bezpieczeństwo Polski to własna armia, spójność wschodniej flanki NATO i ścisła współpraca z USA. Militarnie Francja to kraj odgrywający jeszcze rolę w Afryce, w Europie marginalną, w świecie żadną, a cywilizacyjnie upadły. Poza tragicznymi historycznymi doświadczeniami francuskiej wiarołomności pozostaje pytanie o cenę podpisania tego papierka, których nikt nie ujawnia - zasadność i koszty zakupów na potrzeby wojska we Francji (przypomina się niesławny Caracal), koszty w utrzymywaniu ilościowo śmiesznych francuskich głowic jądrowych i wysyłania polskiego wojska do Afryki w celu ochrony francuskich interesów. Chyba, że jakiś tajny protokół ma nas dodatkowo zabezpieczać przed Niemcami (bo przecież ta słabizna 300 głowic przy Rosji nic nie znaczy), ale ile znaczy francuskie sojusznicze słowo przekonała się w 1938 r. Czechosłowacja, a rok później my. Pic na wodę fotomontaż, Panie Premierze niepolskich spraw.

Puł Tusk

12:02, 2025-05-10

0%