Program Grantowy PEPCOLANDIA jest programem skierowanym do wszystkich dzieci i młodzieży ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, które spędzają czas wakacji w rodzinnym mieście.
Program grantowy Pepcolandia realizowany jest od 2018 roku. Jego ideą jest angażowanie pracowników Pepco w działania charytatywne na rzecz dzieci i młodzieży, podejmowane przez organizacje społeczne z ich sąsiedztwa. Każdy podmiot może otrzymać do 5 tys. zł. na realizację swoich inicjatyw.
[POGODA]1724508901276[/POGODA]
Dziś z programu grantowego skorzystały dzieci z gminy Pokrzywnica bawiąc się na Festynie Rodzinnym z OSP i KGW Pokrzywnica.
[FOTORELACJANOWA]1467[/FOTORELACJANOWA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Robią zdjęcia, piszą raporty
Już była kiedyś taka para prawilniaczków w Wawie. Zrobili o nich parę reportarzy i z łazienek, pewni siebie, zapuścili się na Skaryszew z kamerką jako orężem. Fostali fpjerdol, pogonili ich przy pierwszej realnej "interwencji" z sebiksami. Splakali się, a kilka miesięcy później jeden z nich jako postac w serialu animowanym Blok Ekipa zagościła na stałe do dziś
koniec
20:37, 2026-01-11
Pałac Zatory w nowej odsłonie
Czy będzie można tam poroochać?
SeksualnyMisjonarz
20:30, 2026-01-11
Robią zdjęcia, piszą raporty
Żadna nowość. Wystarczy poczytać lokalne grupy ilu tam prawilnych podpier**** co sami się nazywają patriotami
AdanDonosi
14:56, 2026-01-11
Robią zdjęcia, piszą raporty
Oby to się tylko nie przerodziło w zwyczajne podpier%#@&. Rozumiem ewidentne wykroczenie ale bywa że ludzie są zawistni i potrafią umilić w cudzysłowie życie innym. 🤔
Czas
10:43, 2026-01-11