Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
Ustalenie trasy dokładnego dojazdu Świętego Mikołaja do domów grzecznych dzieci może stanowić nie lada problem. Zastanawialiście się kiedyś jak, gdzie i którędy przemieszcza się Mikołaj żeby zdążyć do wszystkich dzieci?
Nas też zawsze frapowało to pytanie.
Na szczęście od niedawna nasi przyjaciele ze służb lotniczych, po raz pierwszy w historii, otworzyli dostęp do swoich potężnych radarów, które dokładnie śledzą i nadzorują lot zaprzęgu Świętego Mikołaja. Niestety mimo wszystko zobaczenie go jest prawie niemożliwe.
Prawie, bo można zaczarować ten niezwykły wieczór.
Spersonalizowane Listy od M. to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa, która zostanie w pamięci na długie lata. Nasz wyjątkowy Pierwszy list od Świętego Mikołaja skierowany jest bezpośrednio do Twojego dziecka. Mikołaj zwróci się w nim po imieniu i powita uroczyście Twoją pociechę. Treść listu możesz dowolnie edytować, tak aby dopasować przekaz specjalnie dla Twojego dziecka.
Zaskocz bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i przekaże wybrane przez Ciebie zalecenie.
Przekonaj się, że Mikołaj sobie poradzi! To będzie prezent, jakiego nigdy Twoje dziecko nie zapomni.
Mróz „zamyka” ciechanowskie szkoły
W poniedzialek 8 rano pokazuje mi - 24 st
Adam
11:57, 2026-01-31
Sprawa żołnierza z granicy wraca. MON deklaruje wsparci
Czy znacie takie na świecie państwo, które ściga żołnierzy za to, że bronią granicy? tak, to jest Polska, Polska Tuska...
Złoty Rydwan
11:43, 2026-01-31
Zaskakujący plan dla centrum Pułtuska
Proponował bym od ograniczenia parkowania na ulicy w koło rynku. Bo w tej chwili w dni jarmarczne przejechać nie można bo każdy zatrzyma się na ulicy tylko na chwilę, a jak po drugiej stronie na przystanku stanie autobus to droga jest zablokowa. To samo po drugiej stronie wiecznie parkują jak na polu czarne clio dostawcy pierogów i wisienka na torcie zaparkowane na stałe busy sprzedawców w tym jak się nie mylę Pana N. Znaki zakzu postoju oczywiście jakieś są (swoją drogą opisy pod nimi mało zrozumiałe) ale Straż miejska karmi ptaki a jak chcą zrobić zakupy sami stają gdzie popadnie. Jak wybuchnie jakiś pożar w rynku np Bazyliki czy szkoły to Straż pożarna w dni jarmarczne nie ma szans przejechania przez Rynek.
Rozsądny
11:28, 2026-01-31
Zawody, które będą szczególnie poszukiwane
Korpodebil to nadal numer jeden w Warszawie Wrocławiu Poznaniu.. Taki zawód...
Złoty Rydwan
10:04, 2026-01-31