Zamknij
REKLAMA

Bukmacher Betcris - wszystko co musisz o nim wiedzieć

15:57, 09.12.2021 | .
Skomentuj Zdjęcie autorstwa RODNAE Productions z Pexels

Jak wybrać odpowiedni podmiot hazardowy? To obecnie coraz częściej pojawiające się pytanie… Ostatnio wpadł Ci do głowy pomysł, aby zdecydować się na Betcris? Czy to będzie jednak istotnie dobra decyzja? Czym charakteryzuje się ta firma bukmacherska w praktyce?

Czy można się tam swobodnie zarejestrować?

Zastanawiasz się jakie są Betcris opinie na temat tego bukmachera? Naprawdę bardzo dobre. Nie jest to jednak w sumie nic zaskakującego. Wszak przede wszystkim Betcris to w pełni legalna firma bukmacherska. Warto dodać, że dokładnie sprawdziliśmy ten aspekt. Okazuje się, że ten podmiot hazardowy działa na mocy dokumentu otrzymanego od przedstawiciela Ministerstwa Finansów w końcówce 2019 roku. Przez te dwa lata Betcris już zdążył zaskarbić sobie sympatię Klientów zainteresowanych zakładami bukmacherskimi. Warto zaznaczyć, że bazujemy jednak nie tylko na tym.

Dodatkowo zweryfikowaliśmy Rejestr Domen Zakazanych. Pamiętaj zaś o jednej kwestii. Jak chcesz wybrać nowego bukmachera, to zawsze warto sprawdzić ten właśnie aspekt. Na szczęście tego podmiotu tam nie ma. Co to oznacza? Betcris to w 100% legalny podmiot hazardowy, który umożliwia grę, a także realizowanie transakcji finansowych (w tym wychodzących).

Na co może liczyć nowy Klient?

Np. jest to bonus powitalny. Możesz zainkasować freebet do 200 PLN. Coraz więcej osób chętnie zaś decyduje się na tego typu promocje. Zaraz natomiast przekonasz się, dlaczego są one obecnie aż tak bardzo popularne. Warto zaznaczyć, że wystarczy wykonać tylko kilka kroków, aby pieniądze były Twoje. Przede wszystkim należy zarejestrować konto. Potem trzeba wpłacić depozyt, aby można było obstawić pierwszy kupon. Co dzieje się dalej? Jeśli interesuje Cię freebet do 200 PLN, to należy obstawić pierwszy zakład. Może to być kupon solo albo akumulowany (składający się minimum z dwóch wydarzeń). Pamiętaj, by zagrać za minimum 20 PLN. Maksymalna stawka to zaś 400 PLN (jeśli interesuje Cię opisywany freebet). Minimalny kurs to 1,80. Warto dodać, że freebet zostanie przyznany przez bukmachera niezależnie od tego, czy Twój pierwszy kupon będzie wygrany czy jednak przegrany. Potem masz szansę skorzystać z zakładu bez ryzyka. Jeśli się na to zdecydujesz, to trzeba zagrać kupon składający się minimum z trzech zdarzeń. Każda sekcja powinna mieć zaś kurs wynoszący co najmniej 1,30.

Jakie są inne promocje? Możesz np. zaprosić przyjaciela do gry i zyskać do 250 PLN. Ten bukmacher przygotował też coś dla fanów e-sportu. Możesz bowiem zainkasować 25 PLN. Warto dodać, że w razie czego masz również szansę skorzystać z funkcji cash out itd.

Oferta do obstawiania jest naprawdę atrakcyjna

Do wyboru są przeróżne dyscypliny. Najbardziej popularne oraz takie, które są zaliczane do kategorii „niszowe”. Co jeszcze możesz swobodnie obstawiać na stronie Betcris? To zakłady prematch oraz live. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać coś z oferty sportów wirtualnych. Dodatkowo ta firma bukmacherska słynie z tego, że nie brakuje zakładów na e-sport.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

AdamAdam

0 0

Atrakcyjny buk. 18:29, 29.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%