Zamknij

Zakład pogrzebowy w Pułtusku - który wybrać?

09:36, 17.07.2020 | J.K
Skomentuj

Strata bliskiej osoby to dla każdej rodziny ogromny ból i bezsilność. Ostatnie, o czym wtedy chcemy myśleć, to formalności związane z pogrzebem. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która odciąży nas w tym trudnym czasie i zajmie się nie tylko formalnościami, ale wszystkimi kwestiami związanymi właśnie ze stratą bliskiej osoby.

Który zakład pogrzebowy w Pułtusku wybrać?

Najważniejszą kwestią jest profesjonalizm i kompleksowość usług danego zakładu pogrzebowego. Mieszkańcy Pułtuska i okolic mają możliwość skorzystania z usług zakładu pogrzebowego Funeral w Pułtuskupogotowie pogrzebowe dostępne 24/7, dokonanie formalności bezpośrednio w domu, własna kaplica i chłodnia, czy organizacja kremacji to tylko wybrane z usług tego profesjonalnego zakładu pogrzebowego.

Pomoc o każdej porze dnia i nocy

Zakład pogrzebowy Funeral mieszczący się na ulicy Warszawskiej 14 w Pułtusku w swoich usługach ma pogotowie pogrzebowe, które działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jak skorzystać z usługi? Wystarczy skontaktować się z zakładem, dzwoniąc pod numer: 883 163 001 lub 883 168 002.

Formalności bez wychodzenia z domu

Niewątpliwym ułatwieniem, w trudnym czasie po stracie członka rodziny jest usługa dokonania formalności związanych z pogrzebem bezpośrednio w domu. Jest to znaczące ułatwienie szczególnie dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Własna kaplica i chłodnia

Nowoczesna i w pełni wyposażona chłodnia i kaplica gwarantuje zmarłym godne warunki oraz możliwość spokojnego pożegnania zmarłego.

Funeral — Zakład Usług Pogrzebowych
Ul. Warszawska 14

06-100 Pułtusk

W razie potrzeby warto skorzystać właśnie z tego zakładu pogrzebowego — będzie to gwarancja profesjonalnego i kompleksowego podejścia do pogrzebu naszych bliskich.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz