Zamknij

Okna panoramiczne są piękne, ale jak je umyć?!

13:44, 21.12.2020 | materiały partnera

Panoramiczne okna wyglądają przepięknie, dają możliwość obserwowania wspaniałych widoków i przepuszczają do pomieszczenia maksymalną ilość światła. Jednak jak dokonać czyszczenia okien tego typu? Szczególnie jeśli mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze, a jego właściciele boją się wysokości?

Okna panoramiczne: piękny element współczesnych wnętrz

Liczba mieszkań z panoramicznymi oknami wzrasta – są stylowym elementem wystroju wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Mycia okien takiego typu należy dokonywać systematycznie, inaczej będą psuć nawet najbardziej wyrafinowany wystrój wnętrz, ponadto nie da się w tym przypadku zrealizować szybkiego mycia okien: wszystkie prace powinny być wykonane rzetelnie, a po zakończeniu czyszczenia okna dodatkowo należy nabłyszczyć.

W domu mycia okien w mieszkaniu można zrealizować z pomocą roztworu wykonanego z wody i żelu do mycia naczyń oraz płynu lub proszku do prania. Ponadto dodanie do roztworu kilku kropel amoniaku również pomoże osiągnąć bardzo dobry efekt. Taka mieszanka jakościowo wyeliminuje wszelkie zanieczyszczenia. Alternatywą jest użycie roztworu mydła marsylskiego, który można dostać w każdym supermarkecie.

W celu jakościowego mycie okien Gdańsk zaleca się stosowanie profesjonalnych środków czyszczących, a najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie profesjonalne mycie okien, zrealizowane na przykład przez ekipę sprzątającą firmy OTOmistrz.

Dlaczego warto zamówić mycie okien panoramiczne u profesjonałów

Firma OTOmistrz realizuje zarówno projekty planowane, jak i jednorazowe, a także jej pracownicy mogą angażować się w prace na dużą skalę, dzięki czemu zawsze będziesz cieszyć się lśniącymi krystalicznie czystymi panoramicznymi szybami. W razie potrzeby można również zamówić czyszczenie moskitier, odpływów i spadków, czyszczenie gzymsów, jak i parapetów.

Na szczególną uwagę zasługuje cennik mycie okien Bydgoszcz, który znajdujemy na stronie firmy OTOmistrz. Chociaż określenia ceny mycia okien w Warszawie ostatecznie dokonuje manager, który przyjeżdża na obiekt i ustala objętość prac, za pomocą cennika mycia okien w klienci mogą obliczyć przybliżony koszt usługi i na tej podstawie zdecydować o tym, czy są gotowi zamówić mycie okien.

Jeśli od dawna marzysz o mieszkaniu z oknami panoramicznymi, ale obawiasz się, że mycie okien Warszawa będzie zajmować sporo czasu, decyzja o nawiązaniu współpracy z firmą sprzątającą w Warszawie będzie naprawdę odpowiednia. Specjaliści systematycznie będą dbać o Twoje mieszkanie, a więc czyste okna bez plam i smug będą cieszyć Cię wspaniałym wyglądem na co dzień!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop