Zamknij

Historia 3D - zabytki na wyciągnięcie ręki

08:56, 24.07.2021 | materiał partnera
Skomentuj Fot. Historia3D.pl

Statuetki 3D doskonale sprawdzają się jako prezenty i pamiątki na różne okazje. Mogą być również doskonałym sposobem promocji miasta i jego zabytków. 

Technologia grawerowania 3D pozwala umieścić wewnątrz szklanych statuetek dowolne trójwymiarowe kompozycje bez naruszania powierzchni bryły. Obraz jest grawerowany laserowo w środku, a powierzchnia statuetki pozostaje idealnie gładka

Tak wykonana statuetka może stać się doskonałym prezentem na dowolną okazję. Szeroki wybór upominków w formie personalizowanych statuetek 3D oferuje strona Krysztaly3D.pl

W statuetce 3D można umościć nie tylko motywy dekoracyjne, ale również m.in. zabytkowe budowle. W tworzeniu takich statuetek specjalizuje się strona Historia3D.pl

Projekt Historia3D.pl powstał, by pokazać, jak wiele historycznych budynków nas otacza. Kościoły, kamienice, średniowieczne zamki – to wszystko może zostać uwiecznione w statuetce 3D i wykorzystane jako pamiątka z podróży czy element promujący miasto. 

Jak powstają statuetki 3D z zabytkami? 

Jeśli chcesz, by w statuetce 3D został umieszczony zabytek z Twojego miasta, skontaktuj się z zespołem Historia3D.pl. Specjaliści od grawerowania 3D udadzą się na miejsce, by go dokładnie sfotografować. 

Na podstawie zdjęć zrobionych ze wszystkich stron i różnych kątów możliwe będzie stworzenie modelu 3D, który następnie zostanie przekształcony w chmurę punktów. Jest ona rodzajem instrukcji wykorzystywanej przez laser 3D. 

Zanim statuetka 3D z zabytkiem będzie gotowa, konieczne będzie również wykonanie kilku prób parametrów lasera. Odpowiednia moc gwarantuje, że budynek będzie dobrze widoczny i wyraźny, a statuetka nie pęknie. 

Ostatnim krokiem jest wykonanie statuetki z przestrzennym modelem zabytku z Twojego miasta. 

Dowiedz się więcej o grawerowaniu 3D na Statuetki3D.pl

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%