Zamknij

STS - najlepszy bukmacher dla początkujących z prostą rejestracją

13:10, 19.11.2021 | .
Skomentuj

Wiele osób uważa STS za zdecydowanie najlepszego bukmachera. Jeśli jesteś osobą początkującą i chcesz wybrać idealny dla siebie podmiot hazardowy na start, to warto przeczytać poniższy artykuł i dowiedzieć się, dlaczego STS to słuszna decyzja...

Rejestracja w STS - czy jest się czego obawiać?

Aby można było obstawiać wydarzenia oferowane przez STS, musisz na początek dokonać rejestracji. Bez obaw. Jest to bowiem w pełni legalna firma bukmacherska. Jeśli zatem wybierzesz ten podmiot hazardowy, to będziesz mógł spać spokojnie. Sama STS rejestracja trwa zaledwie kilkanaście, może kilkadziesiąt minut. Ogólnie każdemu radzimy, by się nigdzie nie spieszyć.

To nie zawody polegające na tym, kto wykona to zadanie szybciej. Przede wszystkim powinno liczyć się dla Ciebie to, aby dokładnie czytać polecenia i wypełniać pola. W czasie zakładania konta, nie ma innej opcji, musisz podać kilka danych na swój temat. Chodzi m.in. o wiek, adres, imię, nazwisko itd. Tutaj także każdego chcielibyśmy uspokoić.

Dane, które podajemy w czasie rejestracji w STS, są bezpiecznie przechowywane. Żadna niepowołana osoba oczywiście nie ma do nich dostępu. Po założeniu konta będziesz mógł zaś m.in. zalogować się i wpłacić pierwszy depozyt. Sam proces jest szybki, intuicyjny i zasadniczo nikomu nie sprawia problemów. Gdybyś miał jednak wątpliwości, to nie wahaj się pytać! Do Twojej dyspozycji są np. osoby z Działu Obsługi Klienta. Lepiej zapytać i uzyskać odpowiedziedź, a nie wpisać coś niedokładnie itp.

W trakcie rejestracji możesz zgarnąć bonus bez depozytu

Chcesz skorzystać z tej właśnie promocji? Jak zatem można wywnioskować STS rejestracja to nie tylko sposób, aby założyć konto. W jej trakcie możesz dodatkowo wpisać kod promocyjny. Jeśli to zrobisz, zainkasujesz bonus - bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Jego kwota to na dzisiaj (stan na początek listopada 2021 roku) 25 PLN. Czy jest tutaj jakiś haczyk? Na szczęście nie. STS oferuje takie promocje, aby zachęcić nowych użytkowników do skorzystania z oferty. W zdecydowanej większości przypadków ludziom tak się wszystko podoba, że zostają na dłużej. Jest to zatem sytuacja win-win. Każdy bowiem tutaj zyskuje na swój sposób.

Główna oferta powitalna dla nowych

Tak naprawdę bonus bez depozytu, który możesz zgarnąć po wpisaniu właściwego kodu promocyjnego, to tylko przystawka. Jeśli pozostaniemy przy terminologii kulinarnej, to możemy określić podstawowy bonus jako danie główne. Co możesz uzyskać?

To w tym momencie 100% do 1200 PLN. Aby zgarnąć ten bonus, musisz dokonać pierwszej wpłaty. Od jej wysokości zależy zaś to, ile bonusu otrzymasz. Jeśli wpłacisz np. 1000 PLN, to zgarniesz drugie tyle. Maksymalnie możesz zaś po prostu zainkasować 1200 PLN od STS. Od razu warto wspomnieć o kilku najważniejszych zasadach odnoszących się do obrotu tym bonusem.

Aby gotówka była Twoja, musisz przede wszystkim postawić za trzykrotność otrzymanej sumy (minimalny kurs to 1,91). Pamiętaj jeszcze o jednym. Do obrotu nie zaliczają się wszystkie kupony, a tylko te, które w finalnym rozrachunku okazały się wygrane. Generalnie te warunki nie są zbyt wymagające. Dlatego też coraz więcej osób poleca początkującym zarejestrowanie się, a potem skorzystanie z oferty tego bukmachera internetowego.

Co możesz typować w STS?

Możesz wykonać obrót bonusem naprawdę bardzo szybko. W końcu oferta tego bukmachera internetowego jest wyjątkowo hojna. Na co można się zdecydowa

? Nie brakuje np. wydarzeń stricte sportowych. Nie tylko tych z najbardziej popularnych dyscyplin. Swobodnie możesz znaleźć także niszowe sporty. STS dba bowiem o każdego Klienta. W ofercie znajdują się tak samo wydarzenia polityczne (chodzi głównie o zakłady na wybory prezydenckie, parlamentarne, a także samorządowe). Co jeszcze możesz typować? Oferowane przez STS są eventy rozrywkowe, czy… sporty wirtualne. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem (do obstawiania są piłka nożna, koszykówka, czy wyścigi konne itd.). Oferta jest stale aktualizowana, co może cieszyć.

.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%