Zamknij

Bukmacherzy online - u kogo stawiać zakłady internetowe?

15:59, 03.12.2021 | .
Skomentuj

Liczby pokazują, że coraz popularniejszą „działką” staje się właśnie bukmacherka. Jeśli jednak ktoś już „siedzi” w tym temacie, to nie jest to dla niego w ogóle zaskakujące. W końcu możesz zdecydować się na rozmaite podmioty hazardowe i zarabiać tam naprawdę dość duże pieniądze. Kogo jednak wybrać? Jeśli masz sporo wątpliwości na ten temat, to zapoznaj się z poniższym artykułem.

Betfan

Warto, bez wątpienia, wybrać m.in. ten podmiot hazardowy. Ta firma bukmacherska posiada po swojej stronie wiele zalet. Zaraz się o tym dokładnie przekonasz. Przede wszystkim firma bukmacherska Betfan jest legalna. Na stronie internetowej jest informacja, że ten podmiot hazardowy posiada odpowiednie dokumenty od Ministerstwa Finansów. Jeśli wykonasz rejestrację w tym buku, to szybko będziesz bardzo zadowolony. Ogólnie proces założenia konta jest błyskawiczny i zarazem jednocześnie prosty. Nie musisz obawiać się o podawane informacje, które są szczelnie przechowywane. Po wykonaniu rejestracji będziesz mógł np. zainkasować cashback do 600 PLN (minimalna suma uprawniająca do wzięcia udziału w opisywanej promocji to zaś jedynie 50 PLN). To nie wszystko. Do Twojej dyspozycji są także inne opcje. To m.in. zakład bez ryzyka 70 PLN. Możesz także swobodnie zdecydować się na podwojenie kolejnej wpłaty. Tym sposobem masz okazję zainkasować 100% do 1000 PLN. Ogólnie, jak widać, promocji w bukmacherze Betfan jest naprawdę pod dostatkiem.

Bukmacher Betcris

Są także inni bukmacherzy online, których spokojnie można zarekomendować. W tym gronie jest na pewno Betcris. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska posiada po swojej stronie wiele walorów. To kolejny legalny podmiot hazardowy. Na stronie internetowej tego buka wyczytaliśmy, że licencja obowiązuje od końcówki 2019 roku. Jak się tam zatem zarejestrujesz, to nie popełnisz żadnego błędu. Możesz być o to całkowicie spokojny. Założenie konta to zaś przepustka do wielu promocji. Możesz np. otrzymać zakład bez ryzyka do 200 PLN. Jakie kroki trzeba zaś podjąć na tej płaszczyźnie? Chodzi o założenie konta i wpłacenie premierowego depozytu. Potem trzeba zagrać pierwszy kupon (kurs powinien wynosić co najmniej 1,80). Następnie ta firma bukmacherska przyzna Ci freebet. Nie jest zaś w tym momencie ważne, czy pierwszy kupon okazał się wygrany czy przegrany...

Popularna firma bukmacherska STS

Gdzie jeszcze na pewno (co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości) warto posiadać własne konto? Jest to STS. Ta firma bukmacherska jest legalna i zarazem bardzo doświadczona. W końcu ten podmiot hazardowy działa już od 1997 roku. Jakie promocje na start są przygotowane dla nowych użytkowników? To m.in. bonus bez depozytu. Musisz tylko założyć konto, a w międzyczasie wpisać kod promocyjny. Dzięki temu zainkasujesz 25 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To podwojenie depozytu. STS jest zaś bardzo hojny na tej płaszczyźnie. Możesz bowiem zainkasować 100% do 1200 PLN. Wystarczy tylko wpłacić pieniądze, a promocja zostanie aktywowana automatycznie. Nie musisz zatem podejmować żadnych innych działań.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%