Burmistrz Miasta Pułtusk informuje, że w dniu 28 stycznia 2021 r. uchwałą Nr XXXVII/344/2021 Rady Miejskiej w Pułtusku zmieniającą uchwałę Nr XX/187/2019 z późn. zm. Rada Miejska w Pułtusku ponownie ustaliła zasady sprzedaży lokali mieszkalnych, w tym ustaliła 50% bonifikaty przy ich sprzedaży w przypadku wpłaty całej kwoty przed nabyciem lokalu. Do sprzedaży zostały przeznaczone lokale mieszkalne w następujących budynkach:
W związku z powyższym najemcy lokali mieszkalnych położonych w w/w budynkach, zainteresowani ich wykupem, muszą złożyć wniosek o wykup lokalu do dnia 31 grudnia 2021 r. do Urzędu Miejskiego w Pułtusku.
Szczegółowych informacji o sprzedaży lokali mieszkalnych na zasadach określonych w/w uchwale udzielają:
Burmistrz Wojciech Gregorczyk
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa Natura 2000 w powiecie pułtuskim?
pieknie zlepipny tekst przez ai zupełnie bezuzyteczny dla czytelnika bo nie podano lokalizacji GDZIE xD
wiecej tiktoka
09:35, 2026-05-12
Nowa Natura 2000 w powiecie pułtuskim?
Fajny ten zakaz zalesiania. Może by go w całej Polsce wprowadzić, wtedy wszędzie będzie ładnie.
Yoolca
06:33, 2026-05-12
Nowa Natura 2000 w powiecie pułtuskim?
Nie zauważyłem czy nie podano lokalizacji? Może mapa by się przydała?
Janek
06:23, 2026-05-12
Deszcze niespokojne potargały sad
Precz z komuną ❗❗❗
osiem gwiazdek
11:38, 2026-05-10