Zamknij

Miejska fontanna pozostanie nieczynna, ale w zamian...

20:04, 07.06.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, jak również gości i turystów zwiedzających nasze miasto informujemy, że uruchomienie miejskiej fontanny nie jest aktualnie możliwe.

W ubiegłym roku zdiagnozowano znaczną liczbę poważnych problemów technicznych, zarówno jeśli chodzi o aparaturę instalacji hydraulicznej, jak i elektrycznej. Konieczne stało się przygotowania nowego projektu. W projekcie tym przewidziano dokonanie niezbędnych napraw, ale również szereg unowocześnień, w tym wiele ciekawych efektów strumieniowych, świetlnych oraz akustycznych. Najważniejszym celem jest jednak możliwość użytkowania fontanny bez jakiegokolwiek ryzyka. Projekt ten został skierowany do planu budżetu.Tymczasem zastępczo już wkrótce w pobliżu fontanny Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. zainstaluje duży zraszacz powietrza.

Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska,Wydział Edukacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Pułtusku
(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KalkulatorKalkulator

0 0

A ile milionów będzie kosztował nowy projekt? Kasa podatnika - to nikt nie pyta o szczegóły. Woda w wodociągach w Pułtusku jest bardzo zanieczyszczona i zapycha krany, a co dopiero fontannę. Samorządy to największe przekręty na funduszach. 18:28, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%