Dzięki współpracy z Energetyką Oświetleniową (EOś) na dziewięciu punktach świetlnych zainstalowane zostaną nowoczesne lampy LED, co znacząco wpłynie na jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców.
Projekt modernizacji zakłada wymianę lamp sodowych na energooszczędne LED-y, które są bardziej trwałe i efektywne. Zakres prac obejmuje zarówno instalację lamp, jak i dostosowanie niezbędnej infrastruktury. Dzięki tej inwestycji Zakręt będzie oświetlony lepiej, co zwiększy bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych.
Łączny koszt podniesienia standardu oświetlenia wynosi brutto 10 599,83 zł. Środki te pokryją koszty zakupu, instalacji i modernizacji infrastruktury oświetleniowej w wybranych lokalizacjach. Gmina zobowiązała się do uiszczenia tej kwoty, uznając projekt za kluczowy dla bezpieczeństwa mieszkańców.
Za realizację projektu odpowiedzialny będzie Dział Realizacji Usług EOś w Ciechanowie, który zakończy wszystkie prace do 20 grudnia 2024 roku. Wybór nowoczesnych, energooszczędnych lamp LED jest inwestycją, która w długim okresie przyniesie oszczędności oraz pozytywnie wpłynie na środowisko.
Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i trwałe, co oznacza niższe koszty eksploatacji oraz mniejszy wpływ na środowisko. To także większa jasność oraz bardziej naturalne światło, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników dróg.
LED11:48, 07.11.2024
LED nie jest trwałe ... wystarczy się przejść ul Gajkowicza... ile lat mają te lampy LED ile już nie świeci ?
Tak zmieni się opieka kardiologiczna. Sprawdź, co zyska
Farmazony dla tepogloych lemingów Gdzie się podziały pieniądze Polaków?!
Złoty Rydwan
01:16, 2025-06-06
Obwodnica rośnie, a lokalne firmy kwitną
Budowa spowonila i nie wiadomo czy kiedykolwiek się zakończy
Złoty Rydwan
01:06, 2025-06-06
Obwodnica rośnie, a lokalne firmy kwitną
A to kolega się teraz obudził? Radni i władze chcieli obwodnicy jak najdalej od miasta co dałoby jeszcze gorsze efekty. Wtedy mało kto protestował. No ale jak wypowiadają się ludzie co mają małe pojęcie to taki jest efekt. Miasto Pułtusk nie potrzebowało obwodnicy tylko dwóch pasów do serocka. Obwodnica pułtuska jest w interesie makowa i ostrołęki. Życzę w kolejnych wyborach głosowania na nauczycieli wf lub kelnerów.
Do Bartek
22:56, 2025-06-05
Pułtusk nad Narwią zyska nową atrakcję
Po co tyle narzekania świetny pomysł Pułtusk ma możliwości jak rzadko które miasto na Mazowszu tylko pozazdrościć i działać Byłem dzisiaj w Pułtusku przy kanałach bardzo mi się podobało.Pozdrawiam żeglarzy i mieszkańców.
Waldemar z Wyszkowa.
20:15, 2025-06-05