Zamknij

Jubileusz Złotych Godów w Pułtusku

15:37, 19.01.2022 | UM
Skomentuj W Urzędzie Miejskim w Pułtusku sześć złotych par świętowało 50. rocznicę ślubu
REKLAMA

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem ze sobą pół wieku.

W środę, 19 stycznia 2022r. w Urzędzie Miejskim w Pułtusku sześć złotych par świętowało 50. rocznicę ślubu. 

Z tej okazji dostojni Jubilaci zostali odznaczeni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu Prezydenta medale wręczył Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk.

Z uwagi na obostrzenia wynikające z pandemii COVID-19  

Jubilaci przybyli na dwa odrębne spotkania.

Podczas pierwszego jubileusz świętowali Państwo: Teresa i Marek Gałeccy, Teresa i Stanisław Myślakowie oraz Alina i Włodzimierz Pepłowscy.

Natomiast kolejne spotkania było okazją do świętowania jubileuszu obchodzonego przez Państwa:  Danutę i Benedykta Bedrów, Renatę i Andrzeja Januszewskich oraz  Elżbietę i Wiesława Wójcików.

Oba spotkania przebiegły w bardzo  miłej i serdecznej  atmosferze.

„Jubileusze małżeńskie cieszą się wielkim uznaniem, poważaniem i szacunkiem społecznym. Tak wiele wspólnie przeżytych lat to wspaniały przykład do naśladowania dla młodego pokolenia.  To również świadectwo, że rodzina jest wielką wartością w życiu człowieka” – mówił Burmistrz Wojciech Gregorczyk składając najserdeczniejsze życzenia w imieniu Samorządu Gminy Pułtusk.

Do życzeń dołączyli się również Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz rodzina i przyjaciele Jubilatów. Wszystkie pary otrzymały listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów. Nie zabrakło też Marsza Mendelssohna.

Były to chwile wspomnień,  wywołujących i łzy wzruszenia i uśmiech na twarzach jubilatów.

Obejrzyj zdjęcia

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%